Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини

Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини

1196

Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини
Официальный сайт ФФУ

Збірна України на вечір 19 березня зібралася в повному складі у Харкові для того, щоб розпочати свій березневий збір, інформує прес-служба національної команди.

Як ми й повідомляли, основна група гравців прибула регулярним рейсом із Києва. Попри морозну погоду (-12 градусів за Цельсієм), літак приземлився не те, щоби за графіком, а навіть на сім хвилин раніше запланованого прильоту. А вже за 40 хвилин автобус із 16 футболістами на борту та тренерським штабом у повному складі і на чолі з Андрієм Шевченком уже прибув до готелю Superior Golf & Spa Resort.

За годину до партнерів приєднався і Євген Коноплянка, літак якого з Варшави також прибув за розкладом. Легенькі кеди Євгена видавали контраст української температури з німецькою. Але прагнення якомога швидше приступити до тренувального графіку збірної від цього не зменшилося. Про це сам Коноплянка наголосив в інтерв’ю журналістам, що зібралися в холі готелю.

Новоприбулі швидко подолали коротку відстань між автобусом та дверями, оскільки нікому не хотілося проводити зайві хвилини на морозі. Персонал збірної традиційно гостинно зустрів бажаних гостей: крім заздалегідь приготовлених комплектів тренувальної форми, на хлопців чекали й бутерброди з чаєм. Невеликий перекус після дороги ніколи зайвим не буде. А наїдатися на той час було недоречно: на гравців, які в уїк-енд не виступали за свої клуби, чекало фітнес-тренування під керівництвом тренера з фізпідготовки Івана Баштового.

Участь у цьому занятті взяли семеро осіб — Коваленко, Матвієнко, Зінченко, Шепелєв, Буяльський, Петряк та Хачериді. Решта хлопців вирушили до сауни та басейну. Тепло та відновлювальні процедури, як ніколи, доречні після вчорашніх та суботніх матчів, які більшість хлопців провели у зимових умовах.

Вечірнє тренування сьогодні було скасоване у зв’язку із морозом та великою кількістю снігу, що випав у Харкові упродовж ночі та дня. Зважаючи на це й на те, що більшість футболістів в уїк-енд мали достатньо ігрової практики, тренерський штаб вирішив віддати перевагу відновленню гравців. Водночас роботи щодо приготування газону стадіону "Металіст" для завтрашнього відкритого тренування йдуть повним ходом. Синоптики обіцяють, що завтра позначка термометру підійметься догори градусів на сім, поле буде повністю очищене від снігу, відтак проведенню відкритого тренування нічого не загрожує. Тож збірна України чекає завтра на своїх уболівальників! Початок тренування заплановано на 18.00, однак приходити, звісно, треба заздалегідь, аби вибрати кращі місця для підтримки збірної!

Дебютант збірної Роман Яремчук одразу ж після прибуття поспілкувався з лікарями національної команди Ашотом Худаєвим та Артуром Глущенком. Рішення щодо участі Романа у зборі буде оголошене пізніше: форвард у супроводі медиків вирушив до лікарні для проведення МРТ.

Після теплої сауни на хлопців чекає командне зібрання, яке стане першою зустріччю колективу після тривалої розлуки. На цій зустрічі тренерський штаб озвучить завдання команди на цей збір. Після цього — вечеря й відпочинок. Перед кропіткою роботою треба згуртувати сили.

Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 1Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 2Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 3Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 4Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 5Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 6Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 7Збірна України: всі гравці прибули в Харків - останні новини - изображение 8

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить