Главная Украинские Национальная сборная Украины Олександр Караваєв: "Раніше у збірній не всім давали шанс"
^

Олександр Караваєв: "Раніше у збірній не всім давали шанс"

775

Олександр Караваєв: "Раніше у збірній не всім давали шанс"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Гравець "Зорі" та збірної України Олександр Караваев за сприяння офіційного сайту ФФУ відповів на запитання вболівальників. До вашої уваги найбільш цікаві фрагменти інтерв’ю футболіста.

- В збірній України правий захисник більше діє як правий півзахисник, намагається грати на атаку. Це - основа гри збірної України. А в "Зорі" намагаються більше зберегти свої ворота в недоторканності, більше грати від оборони, але, по можливості, теж підключатися вперед. Однак не настільки часто, щоб не з'являлися відкриті зони.

Раніше, щоб потрапити до основного складу або хоча б у запас, потрібно було бути якимось надфутболістом. Не всім давали шанс. А зараз можливостей більше. У тебе може бути один-два-три шанси. Раніше один давали, і якщо не використовував, то все.

На поточний момент, я вважаю найсильнішим гравцем збірної Андрія Ярмоленко. Він є лідером по результативним діям (гол + пас). Також - Євген Коноплянка. Ярмоленко і Коноплянка протягом багатьох років є лідерами збірної, тому що грають в основі на стабільно високому рівні і постійно прогресують.

Читайте также: Александр Караваев: "Мы снова хотим переписать историю луганского клуба"

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения