Мирон Маркевич: "Думаю, що, з часом, в збірній будуть грати тільки українці"

Мирон Маркевич: "Думаю, що, з часом, в збірній будуть грати тільки українці"

2113

Мирон Маркевич: "Думаю, що, з часом, в збірній будуть грати тільки українці"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Голова комітету національних збірних України Мирон Маркевич в інтерв’ю програмі "Пас" розповів своє бачення того, що зараз необхідно збірній, та про те, що він не проти натуралізації, але таких футболістів не повинно бути багато, тому що основна задача – це виховати своїх, українських, молодих гравців.

Найпроблемніша позиція в збірній України – нападник. Зараз триває його пошук, адже в сучасному футболі важко грати без нападника. Коломоєць непогано себе проявив, особливо у матчах з "Шахтарем" та "Динамо". Тому йому дали шанс зіграти. Напевно, Коломойцю треба надати ще один шанс зіграти. Все ж таки це була перша гра, присутнє хвилювання. Час покаже.

Спокійно відношуся до натуралізації, бо в Україні не так вже й багато класних футболістів. Але зараз грає велика група молодих футболістів. Напевно, їм потрібен час, щоб претендувати на місце в основному складі.

Нічого страшного в тому, що Марлос чи ще хтось приймає українське громадянство немає. Але таких не повинно бути багато. Марлос в команді абсолютно нічого не зіпсує. Навпаки, він серйозного рівня футболіст. Він давно грає в Україні і не хоче залишати нашу країну. У світовому футболі таких прикладів багато. Проте, основна наша задача - виграти час, аби встигли підтягнутися молоді футболісти. Думаю, з часом в нас будуть грати всі свої.

Нагадаємо, що нещодавно українські ЗМІ поширили інформацію про те, що бразильський захисник "Шахтаря" Ісмаїлі може прийняти українське громадянство і, слідом за Марлосом, приєднатися до національної збірної України. Головний тренер збірної Андрій Шевченко відповів на це, що нікого не будуть вмовляти прийняти громадянство.. Кожен футболіст має право прийняти громадянство, а запрошувати, або не запрошувати, його - це вже буде вирішувати головний тренер України, виходячи з того, в якій формі буде перебувати цей гравець.

Читайте также: Роман Зозуля попал в сборную тура Сегунды по версии Marcа (Фото)

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить