Главная Украинские Национальная сборная Украины Мирослав Ступар: Ісландія забила чисті голи у ворота збірної України
^

Мирослав Ступар: Ісландія забила чисті голи у ворота збірної України

1583

Мирослав Ступар: Ісландія забила чисті голи у ворота збірної України
dynamo.kiev.ua

Экс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар спеціально для FootBoom розібрав суперечливі моменти матчу відбору до ЧС-2018 Ісландія – Україна.

- Те, що розійшлися думки експертів, цілком справедливо. Дуже часто ми сприймаємо все по міркам дій наших арбітрів, які в чемпіонаті України дуже мало дозволяють силової боротьби. Щоб не було зайвого ризику, вони просто себе страхують, аби не дай боже нічого не сталося – фіксують порушення правил, чи призначають пенальті. По перше, наша команда повинна була зрозуміти, що стиль суддівства, як і стиль гри команд – різний. Оскільки судив представник Великобританії (Вільям Коллум, Шотландія – прим.), то було зрозуміло, що він буде давати грати і боротися, але буде карати будь-які спроби навмисних порушень правил. Так і сталося на перших хвилинах, коли рефері показав жовту картку Халльфредссону.

Коллум не звернув увагу на контакт Гудмундссона в моменті, коли П`ятов пішов на перехват м'яча після прострілу. І в цьому немає нічого дивного. Ісландський гравець не зіграв в руки П’ятову, чи вибив м’яч з рук українського голкіпера… Наш воротар не зафіксував м’яч, а якщо він цього не зробив, то можна було продовжувати боротьбу і грати. Що й зробив агресивний гравець збірної Ісландії. В свою чергу, Пятов був впевнений у тому, що м’яч прилетить йому до рук. Правда, були не зовсім вдалі повтори і ми чітко не змогли побачити, що там відбулося. Але по динаміці було зрозуміло, що ісландець не порушував правил, але потім, коли перестрибував П`ятова, то зачепив ногою голову Андрія. Однак, це не є порушенням. По друге, арбітр бачив цей момент краще, ніж ми з телекартинки, тому що він був поруч. Він знаходився у карному майданчику і це давало йому право вчинити так, як він і зробив. Говорити про якусь упередженність, чи про те, що він не бачив момент, абсолютно немає підстав. Арбітр був правий.

Щодо моменту з Коноплянкою, коли збірна України втратила м’яч і напоролася на швидку контратаку, то там була чиста силова боротьба. Захисник збірної Ісландії зіграв проти Коноплянки корпусом, підставився, заволодів м’ячем і в результаті блискавичного випаду ісландців рахунок став 2:0 не на нашу користь. Взагалі у цьому поєдинку не було суперечливих моментів, про які можна було б говорити, що вони вплинули на гру і кінцевий результат.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме