Михайло Фоменко: "База для збірної - питання болюче"
^

Михайло Фоменко: "База для збірної - питання болюче"

429
Михайло Фоменко: "База для збірної - питання болюче"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Наставник національної збірної України Михайло Фоменко традиційно вражає лаконічністю.

— Михайле Івановичу, доволі неочікуваною вийшла новина, що відтепер національна команда України не мешкатиме в Кончі-Заспі, на динамівській базі, а лише тренуватиметься там. Що трапилося?

— Та нічого особливого: київський ФК не дав нам можливості проживання. Пояснення? Мовляв, немає місця: там тепер мешкає основна, молодіжна, дублююча команди киян, а також колектив U-19. Тому поки що лише проводитимемо на «старій» базі тренування, а ночуватимемо в готелі «Платинум», у селі Козин, яке теж розташоване по Обухівській трасі.

— Тоді перед нами виникає болючий момент: усі роки владарювання Г. М. Суркіса ми нібито будували базу для збірних у селищі Гореничі, а півроку тому з’ясувалося, що там нічого немає. Чи не час знову поставити це питання перед керівниками ФФУ?

— Саме час: ми відповідний запит уже зробили — це все, що в наших силах… Справді, питання болюче: база ж потрібна не лише національній команді, а й молодіжній, усім юнацьким, жіночій, футзальній. Спробую в подальшому контролювати цей процес, бо далі вже не можна тягнути.

— Переходимо безпосередньо до матчів 22-го та 26-го…

— Мені здається, ще зарано про них говорити, тим паче, я недавно вже дав інтерв’ю вашим колегам.

— Цікаве інтерв’ю… Ви там, зокрема, бідкаєтеся, що після вильоту з єврокубків наші футболісти пригнічені. Іноді складається враження, що українські гравці — найвразливіші у світі!

— Так од цього ж нікуди не подінешся! Спортсмени — так само люди. І ця тенденція стосується не лише українців: легіонери теж переживають, якщо в них щось не виходить. Ось зверніть увагу, в якому настрої виходять футболісти наших команд на матчі ПЛ після невдач у Європі!

— У вашому списку — чверть сотні осіб, одначе ви запевнили, що це попередній варіант.

— Маємо півтора тижні до гри з поляками, тому на даний момент не можу відповісти, чи «просіємо» ми когось.

— До оголошеного вами складу є дві зауваги — Горяїнов та Гоменюк. Перший перестає бути основним у клубі, другий узимку лікувався, майже не готуючись до весни…

— Окрім цих виконавців, як ви встигли помітити, на збори викликані ще 23 гравця. Така відповідь влаштовує вас?..

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
21 ноября