Ігор Шуховцев: "Шевченку слід звернути увагу на загальнокомандні захисні дії"
^

Ігор Шуховцев: "Шевченку слід звернути увагу на загальнокомандні захисні дії"

1034

Ігор Шуховцев: "Шевченку слід звернути увагу на загальнокомандні захисні дії"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Колишній голкіпер цілого ряду українських клубів Ігор Шуховцев поділився враженнями від жовтневих виступів національної збірної України під керівництвом Андрія Шевченка.

«Перше, що помітно, наша команда почала більш агресивно грати на атаку. І це дуже тішить, - каже Ігор Шуховцев в інтерв’ю ПлюсСпорт. - Ніхто не відсиджується в обороні і атакують, по суті, всією командою. Видно, що є награні комбінації. Не стандартні, а власне ігрові. Маю на увазі, що практично кожен гравець знає куди закинути м’яч і певен, що його там підхоплять.

Щодо великої кількості пасів, то це добре лише у тому випадку, якщо їх роблять плетучи комбінації біля воріт суперника. Бо якщо м’яч для статистики перекатувати перед своїми воротами, то це нічого не дає. А наші, власне, багато пасувались там.

Хоча проблеми теж помітні. Лише настає легка втома, як у нас починаються проблеми у захисті. Тому Андрію Шевченку слід звернути увагу не конкретно на захисні дії, а на загальнокомандні захисні дії. У сучасному футболі обороняються не чотири захисники і воротар, а вся команда. Ось цей компонент слід підтягнути і тоді ми отримаємо досить симпатичну збірну».

Читайте также: Александр Головко: "Думаю, все игроки этой "молодежки" достойны играть в национальной сборной"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме