Талісман для збірної України від воїнів АТО (+Фото)
^

Талісман для збірної України від воїнів АТО (+Фото)

2433
Талісман для збірної України від воїнів АТО (+Фото)

На початку нової відбірної кампанії головний тренер та гравці збірної України отримали теплу чоловічу підтримку від вояків, що захищають нашу державу від посягань ворога.

Повертаючись після виконаної спецоперації у зоні АТО, на збір до національної команди завітали наші бійці. Хлопці якраз приїхали із передмістя Донецька Мар’їнки, де вони охороняли лінію розмежування з територією, окупованою терористичними військами.

Полковник Західного Регіонального управління Державної Прикордонної Служби України Валерій Данилевич передав футболістам вітання з лінії фронту разом із синьо-жовтим національним стягом, який ще вчора майорів на передовій. На цьому прапорі – слова підтримки та підписи вояків. Також прикордонники привезли до табору національної команди зруб дерева, з якого збудовано бліндаж на блок-посту, що розташований на так званій «нулівці» - українському плацдармі перед позиціями терористів. На зрубі бійці виклали Тризуб зі 127 гільз з набоїв, які були застосовані проти диверсійно-розвідувальних груп ворога.

- Українські вояки вітають і підтримують нашу футбольну збірну, передаючи ці національні обереги. Хай вони будуть Вашими талісманами у футбольних боях за нашу Батьківщину. Хай буде успішним ваш турнірний шлях, наприкінці якого бажаємо вам здобути загальну турнірну перемогу, - зазначив полковник Данилевич.

Ці слова доповнили й решта присутніх бійців:

- Часом необхідно зробити крок назад, щоби виграти головну битву. Хлопці з «нуля» просили передати, що вони не підведуть, захищаючи нашу країну: аби ви могли спокійно грати у футбол, захищаючи інтереси України. Адже на своєму спортивному фронті ви теж «воюєте». Тепер у вас розпочинається черговий етап змагань на чолі з новим наставником. Ми віримо, що Андрій Миколайович приведе вас до бажаної звитяги. Ми знаємо, що він є патріотом з великої літери, а ви його не підведете. Бо тренер у спорті прирівнюється до командувача у війську. Слава Україні!

Гравці збірної з вдячністю прийняли слова підтримки та обереги й запросили вояків на майбутні матчі кваліфікаційного циклу чемпіонату світу.

Талісман для збірної України від воїнів АТО (+Фото) - изображение 1Талісман для збірної України від воїнів АТО (+Фото) - изображение 2Талісман для збірної України від воїнів АТО (+Фото) - изображение 3
теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме