Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото)
^

Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото)

804
Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото)
Фото - facebook.com

7 червня національна збірна команда України прибула до Франції, де вже за кілька днів стартує чемпіонат Європи з футболу 2016 року.

О 14:00 за місцевим часом літак авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» із 23 гравцями, тренерським та адміністративним штабом національної команди приземлився в аеропорту Марселя.

Отримавши багаж, «збірники» вирушили до місця дислокації під час континентальної першості у Франції – готелю «Renaissance» в Екс-ан-Провансі.

Читайте также: Сборная Украины прибыла в Марсель (+Фото)

Сьогодні збірна матиме можливість для відпочинку після подорожі, а вже завтра розпочнуться трудові будні нашої команди на Євро. О 17:30 в українському Медіа-центрі відбудеться прес-конференція головного тренера національної збірної команди України Михайла Фоменка та одного з гравців «синьо-жовтих».

О 19:00 на місцевому стадіоні «Жорж Каркассон» розпочнеться тренування нашої команди, яке буде відкрите як для акредитованих мас-медіа, так і для вболівальників. Після тренувальної сесії гравці поспілкуються із представниками ЗМІ у мікст-зоні.

Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото) - изображение 1Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото) - изображение 2Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото) - изображение 3Збірна України завтра ввечері проведе перше тренування у Франції (+Фото) - изображение 4

Фото з мережі Facebook Богдана Буги

теги: Украина
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме