Збірна України: курс на Євро
^

Збірна України: курс на Євро

572
Збірна України: курс на Євро
Фото - ФФУ

Погода у швейцарському кантоні Тічіно дуже мінлива. Упродовж всього дня в Асконі світило сонце, якому дуже раділи люди, котрі відпочивають у цій мальовничій місцині. Були підстави для оптимізму й у гравців збірної України, котрі напередодні провели тренування на в’язкому полі, яке стало таким наприкінці дощового дня.


Однак варто було автобусу із «синьо-жовтими» на борту виїхати у напрямку спортивного центру в сусідньому Тенеро, як з нема почало капати. Відтак на тренувальне поле збірники виходили знову ж таки під опадами. Щоправда, цей дощ виявився «сліпим», оскільки небо не затягло хмарами. Дощити перестало ще під час розминки, тож ігрову частину тренування збірна України провела на зволоженому, але не мокрому газоні. До того ж, у другій частині заняття сонце навіть почало припікати.

Одне слово, кліматичні умови сприяли гарному завершенню тренувального збору у швейцарській Асконі. Тут гравці національної команди не лише виконували тренерські завдання, а й мали чудові умови для функціонального відновлення. А доповнював підготовчий процес казковий краєвид, що сприяв зняттю психологічної напруги, притаманної спортсменам перед стартом великих турнірів.

Читайте также: Александр Заваров: "На Евро-2016 жду от сборной Украины выхода в плей-офф"

З гарним настроєм збірна України вранці 7-го червня залишає місце свого заключного збору в Асконі і тримає курс на Євро. Спочатку автобусом збірники дістануться Мілана (майже 120 км), а звідти літаком – до Марселя (520 км). Близько 13:15 за європейським часом очікується прибуття національної команди України до країни-господарки фінальної частини чемпіонату Європи.

Безпосередньо на аеродромі в Марселі відбудеться офіційна зустріч збірної України, організована УЕФА та господарями Євро-2016. А одразу після цього «синьо-жовті» автобусом прибудуть у пункт призначення – містечко Екс-ан-Прованс (30 км від Марселя), що на час турніру стане їхньою домівкою.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме