Тренування національної збірної України під дощем (Фото)
^

Тренування національної збірної України під дощем (Фото)

769
Тренування національної збірної України під дощем (Фото)
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Друга частина неділі у швейцарській Асконі видалася дощовою. Однак, якщо порівнювати місцевий дощ зі зливами, які накрили Париж і Мюнхен, то тут і нарікати немає на що. Опадів у кантоні Тічіно незрівнянно менше. До того ж, щойно гравці збірної України вийшли на поле, дощ почав вщухати і до середини тренування фактично зник. Відтак «синьо-жовті» провели повноцінне заняття, виконавши всі поставлені тренерами завдання.

У тренуванні взяли участі всі 23 футболісти, котрі представлятимуть інтереси України на Євро-2016. Займалися з неприховуваним бажанням довести тренерському штабу свою здатність вийти 12 червня в основному складі. Ігрові серії були по-чоловічому жорсткими, але в той же час – в межах правил. Усі партнери поважають один одного і не хочуть, аби їхня сконцентрованість і самовідданість вилилася у чиєсь ушкодження.

Завтра у національної команди України – заключне на швейцарському зборі тренування, котре відбудеться ввечері. А 7-го червня автобус доставить збірників з Аскони до Мілана, звідки літак зі збірниками на борту візьме курс на Марсель. Близько 13:15 очікується офіційне прибуття України на фінальний турнір чемпіонату Європи. До початку Євро-2016 залишаються лічені дні!

Тренування національної збірної України під дощем (Фото) - изображение 1Тренування національної збірної України під дощем (Фото) - изображение 2Тренування національної збірної України під дощем (Фото) - изображение 3Тренування національної збірної України під дощем (Фото) - изображение 4Тренування національної збірної України під дощем (Фото) - изображение 5
теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме