Костянтин Андріюк: "Важко коментувати вибір тренерського штабу..."
^

Костянтин Андріюк: "Важко коментувати вибір тренерського штабу..."

631

Костянтин Андріюк: "Важко коментувати вибір тренерського штабу..."
Фото - hromadskeradio.org

Відомий журналіст програми «Профутбол» Костянтин Андріюк, ексклюзивно для FootBoom, прокоментував рішення головного тренера збірної України Михайла Фоменка, який оголосив заявку із 23-х футболістів на Євро-2016.

«Вибір тренерського штабу збірної мене ані здивував, ані потішив, ані розчарував. Я відмовляюся розуміти такі дії федерації і тренерського штабу, як от – красиво зібратися, помахати ручками на Майдані, поїхати на збори за кордон, а вже звідти викликати гравців з російського чемпіонату. Це не чесно перед рідними фанами і перед нашими журналістами. Після таких, аж ніяк не тактичних схем, повірте, мені важко коментувати вибір тренерського штабу.

Вибрав Фоменко Тимощука – його право. Відсіяв бійця Гусєва, значить так він бачить. Вибрав Пилипа Будківського, маємо і це прийняти. Відправив відпочивати Петряка і Шахова, це виключно його бачення тактики та гри команди на ЄВРО-2016. Хто вміє читати поміж рядків, зрозуміє, що я хочу сказати.

Але, після того як Михайло Іванович у березні 2015-го з гравцями збірної прийшов (чи змусили прийти?) на політичне ток-шоу і заявив, що матчу проти збірної США не буде, а потім на гру збірна таки полетіла, в мене своє бачення, стосовно федерації футболу України та нинішнього тренерського штабу збірної!»

Читайте также: Журналист: убрав Гусева из заявки на Евро, Фоменко совершил мужественный поступок

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме