Главная Украинские Национальная сборная Украины Костянтин Андріюк: "Важко коментувати вибір тренерського штабу..."
^

Костянтин Андріюк: "Важко коментувати вибір тренерського штабу..."

859

Костянтин Андріюк: "Важко коментувати вибір тренерського штабу..."
Фото - hromadskeradio.org

Відомий журналіст програми «Профутбол» Костянтин Андріюк, ексклюзивно для FootBoom, прокоментував рішення головного тренера збірної України Михайла Фоменка, який оголосив заявку із 23-х футболістів на Євро-2016.

«Вибір тренерського штабу збірної мене ані здивував, ані потішив, ані розчарував. Я відмовляюся розуміти такі дії федерації і тренерського штабу, як от – красиво зібратися, помахати ручками на Майдані, поїхати на збори за кордон, а вже звідти викликати гравців з російського чемпіонату. Це не чесно перед рідними фанами і перед нашими журналістами. Після таких, аж ніяк не тактичних схем, повірте, мені важко коментувати вибір тренерського штабу.

Вибрав Фоменко Тимощука – його право. Відсіяв бійця Гусєва, значить так він бачить. Вибрав Пилипа Будківського, маємо і це прийняти. Відправив відпочивати Петряка і Шахова, це виключно його бачення тактики та гри команди на ЄВРО-2016. Хто вміє читати поміж рядків, зрозуміє, що я хочу сказати.

Але, після того як Михайло Іванович у березні 2015-го з гравцями збірної прийшов (чи змусили прийти?) на політичне ток-шоу і заявив, що матчу проти збірної США не буде, а потім на гру збірна таки полетіла, в мене своє бачення, стосовно федерації футболу України та нинішнього тренерського штабу збірної!»

Читайте также: Журналист: убрав Гусева из заявки на Евро, Фоменко совершил мужественный поступок

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения