Главная Украинские Национальная сборная Украины Збірна України: Інтенсивний початок в Асконі
^

Збірна України: Інтенсивний початок в Асконі

810
Збірна України: Інтенсивний початок в Асконі
euro2016.ffu.org.ua

Збірна України провела перше тренування у швейцарському місті Аскона, де сьогодні розпочався другий підготовчий збір «синьо-жовтих» до Євро-2016.

Спочатку усією командою гравці здійснили крос, який продовжила розминка.

Згодом ті футболісти, котрі у вчорашньому товариському матчі з Румунією зіграли не більше одного тайму або взагалі не виходили на поле, взяли участь в доволі інтенсивній ігровій серії. Гравці були поділені на три команди, які постійно змінювали одна одну, проводячи на полі не більше двох хвилин. Тренування було динамічним та наповненим змагальним інтересом. У запеклій боротьбі перемогу здобули «сині», у складі Анатолія Тимощука, Андрія Пятова, Дениса Гармаша, Богдана Бутка, Віктора Коваленка, Олександра Караваєва та Романа Зозулі. Такі звитяги завжди підіймають настрій переможцям, підсилюють конкуренцію, адже завтра інші хлопці отримають шанс на реванш, однак жодним чином не переоцінюються.

Головним залишається загально-командне прагнення до тріумфів.

Читайте также: Олег Саленко: "Фоменко не цікавить життя після Євро-2016"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения