Главная Украинские Национальная сборная Украины Збірна України провела тренування у Турині (Фото)
^

Збірна України провела тренування у Турині (Фото)

781
Збірна України провела тренування у Турині (Фото)
ffu.org.ua

Збірна України провела передматчеве тренування на полі «Стадіо Гранде Олімпіко Торіно», де завтра о 19:30 (за місцевим часом) розпочнеться товариський матч Румунія – Україна.

У занятті, що тривало близько години, взяли участь всі 29 викликаних на збори гравців. Зокрема вперше тренувався з партнерами Олександр Зінченко, котрий сьогодні приєднався до «синьо-жовтих» в Турині.

- Сприймаю цей виклик як великий шанс, який я прагну використати. Я готовий докласти максимум зусиль для того, щоби закріпитися в основній когорті національної команди, - зазначив Олександр у короткому коментарі веб-сайту ФФУ.

За інформацією управління внутрішніх справ міста Турина, на даний момент на гру продано 5 200 квитків, з яких лише 200 – представниками української діаспори. Для інформації, у Турині мешкає одна з найбільш численних румунських громад Італії.

До Вашої уваги – фото-репортаж з тренування національної команди України.

Збірна України провела тренування у Турині (Фото) - изображение 1Збірна України провела тренування у Турині (Фото) - изображение 2Збірна України провела тренування у Турині (Фото) - изображение 3Збірна України провела тренування у Турині (Фото) - изображение 4Збірна України провела тренування у Турині (Фото) - изображение 5Збірна України провела тренування у Турині (Фото) - изображение 6
теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме