Главная Украинские Национальная сборная Украины Михайло Фоменко: "Як потрапити до числа 23? Це залежить від самих хлопців"
^

Михайло Фоменко: "Як потрапити до числа 23? Це залежить від самих хлопців"

583
Михайло Фоменко: "Як потрапити до числа 23? Це залежить від самих хлопців"
ffu.org.ua

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко поспілкувався з журналістами напередодні товариського матчу з Румунією у конференц-залі арени «Стадіо Гранде Олімпіко Торіно».

- Найбільш обговорюване питання сьогодні – виклик до збірної Бутка, Селезньова та Зінченка. Скажіть, будь ласка, про причини запрошення цих гравців.

- Ми вважаємо за потрібне подивитися на нинішню форму цих гравців. «На відстані» ми бачили чимало їхніх матчів, але вони не тренувалися з нами на попередньому зборі. А для того, щоби дати остаточну оцінку їхнім якостям, і потрібно їх візуально побачити і оцінити. Всі троє – кваліфіковані гравці, Бутко був у складі збірної на фінальному турнірі Євро-2012, за Зінченком ми багато спостерігали у «молодіжці», а Селезньов був в обоймі команди у відборі до Євро-2016. Зараз у нас в таборі 29 осіб і 31 травня ми маємо дати остаточну заявку із 23 осіб. Не ми одні викликаємо таку велику кількість гравців, практично всі збірні-учасники фінального турніру переглядають великі групи футболісті. Тож у цьому немає нічого дивного. А хто із них залишиться залежить більше від них, ніж від нас.

- Як ви оцінюєте перший збір національної команди, що відбувся на Сардинії?

- Завданням першого збору було привести всіх кандидатів на участь у фінальній частині до загального знаменника. Для багатьох хлопців ігри чемпіонату завершилися 14 травня і вони не мали ігрової практики від того часу. Інші востаннє грали 21 травня. Тому одним треба було дати відпочити, а іншим – підняти ігровий тонус до рівня функціональної готовності інших. Думаю, що хлопці, котрі приїхали на збір разом з жінками та дітьми отримали дуже позитивний емоційний заряд. А зараз ми вже розпочинаємо цілеспрямовано підводити їх до фінальної частини Євро-2016.

- Весь світ знає видатного українського футболіста Андрія Шевченка. Хто буде наступним Шевченком? Чи є такий у Вашій команді? І чи є в Україні футболісти, котрі готові виступати в італійській Серії А?

- Такі гравці, як Шевченко не лише в Україні, а й в інших країнах народжуються не часто. Отож, ми наразі чекаємо, коли народиться новий Шевченко. А щодо запитань про українців, які можуть грати в італійському чемпіонаті, це запитання не за адресою. Його треба ставити італійським тренерам.

Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме