Джерело: у збірній Ракицький і Ярмоленко взагалі не знаходять спільної мови
^

Джерело: у збірній Ракицький і Ярмоленко взагалі не знаходять спільної мови

666
Джерело: у збірній Ракицький і Ярмоленко взагалі не знаходять спільної мови

Sector. Depo дізнався кулуарну інформацію про те, як між собою ладять футболісти "Динамо" і "Шахтаря" у збірній України.

"Коли вони приїздять у розташування збірної, єдиного колективу немає. Є свої групки гравців, які постійно разом. Причому, це можуть бути футболісти "Динамо" разом із гравцями "Дніпра". От, Ярмоленко із Зозулею та Федецьким гарно спілкуються, з Коноплянкою. Сидорчук із Селезньовим раніше, коли Женю викликали, теж ладили", - каже джерело у збірній.

"Степаненко гарно спілкується із Сидорчуком. Вони там наче родинами теж дружать чи дружили. А є й такі приклади, як Ракицький, який взагалі спільної мови не знаходить із Ярмоленком. Вони можуть навіть в коридорах не вітатися. Та з Раком взагалі лише "свої" з "Шахтаря" в основному контактують. І це так у багатьох представників "Динамо" і "Шахтаря". Знесло башню і все. Але він людина непроста, якщо чесно. Це м'яко кажучи", - додає джерело.

"Після того випадку із Ярмоленком і кинутою футболкою Степаненка, от всі казали, жодних проблем немає в збірній. Перед матчем зі Словенією це все проковтнули. Але от на останніх зборах якось аж холодок інколи відчувається у стосунках між деякими людьми. Вони не вітаються, на тренуваннях матюкаються один на одного. Фоменко? А що він може зробити. Він намагається, спілкується з футболістами простими словами типу: "Всі ваші особисті справи вирішуйте за межами збірної. У нас спільна мета". Але ви зрозумійте - у них зарплати по $50-70 тис. на місяць, може й більше. Люди ж дорослі, що ти їм скажеш. Це ж не юнацька збірна", - каже наш співрозмовник.

"Як вплине конфлікт у Львові на збірну? Думаю, на полі всі гратимуть у футбол. Там відчуття інші, грають за команду. Ці 90 хвилин можуть стерти всі конфлікти з пам'яті. Це як хтось кнопку натиснув на пульті і переключив канал, так і футболісти переключаються. Треба хоч раз пограти, щоб зрозуміти це. Але моральний стан в команди буде ніякий. Зрозумійте, це все. Різні погляди на життя у людей - це не просто хамство і бійка. Вони по-різному дивляться на речі, розумієте, на політику та речі в державі. Це вже все. Футболісти не слідкують за політикою? Та не сміши, вони і сайти читають, на спортивних сайтах у нас теж треш - журналісти натравлюють їх один на одного. Це все на підсвідомому рівні вже. Яка тут єдність, де ви її бачите?", - додає джерело.

Оцените
Поделитесь
gorilla
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 сентября