Главная Украинские Национальная сборная Украины "Ні!" - договірним матчам на Євро-2016
^

"Ні!" - договірним матчам на Євро-2016

574
"Ні!" - договірним матчам на Євро-2016

Як протистояти маніпулюванню результатів матчів та не бути втягнутим у злочинні схеми – така тема зустрічі, яку у розташуванні національної команди України провів офіцер УЄФА з питань морально-етичних аспектів у футболі при ФФУ.

Учасники Чемпіонату Європи з футболу мають знати, що за законами Франції, де проходитиме ЄВРО-2016, діяльність, спрямована на здійснення впливу на результат матчу або його окремі аспекти, віднесено до злочинів, за скоєння яких передбачено карну відповідальність. Аби зменшити ризики потерпання матчів Євро від маніпуляцій, УЄФА проводить профілактичні заходи, справедливо вважаючи, що обізнаність у проблемі матчів із фіксованим результатом – дієвий засіб для захисту від них.

Тренери та гравці збірної України були ознайомлені з відеоматеріалами, які допоможуть виявити загрозу маніпулювання. Зокрема, «синьо-жовті» дізналися, що з 6 червня до 10 липня на турнірі працюватиме Група з оцінювання цілісності матчів (ГОЦ), до складу якої увійшли представники УЄФА, міжнародного швейцарського агентства «Спорт Радар» (виявляє корупцію у спорті), правоохоронних органів (у тому числі «Європолу»), а також регулятори ігрового бізнесу. Ця група, створена УЄФА, має на меті збір інформації, виявленні правопорушень та своєчасному реагуванні на них.

теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме