Главная Украинские Национальная сборная Украины Артем Федецький: "Якщо порівнювати з попереднім поєдинком, то картинка виходить вже цікавіша"
^

Артем Федецький: "Якщо порівнювати з попереднім поєдинком, то картинка виходить вже цікавіша"

533

Артем Федецький: "Якщо порівнювати з попереднім поєдинком, то картинка виходить вже цікавіша"
Фото - Виктора Перегняка

Півзахисник збірної України Артем Федецький у ефірі телеканалу «Футбол» дав свій коментар щодо перемоги над збірною Уельсу.

- Андрій Миколайович Шевченко поставив за гру команди «четвірку». Як би ви оцінили гру?

- Якщо бути об'єктивним, звичайно, кожна гра - це індивідуальний випадок. Завжди є різні моменти, які необхідно покращувати. Однак якщо порівнювати з попереднім поєдинком, то картинка виходить вже цікавіша: контроль м'яча був, пару гострих атак організували, проте було не настільки багато гольових атак, але ми вже в голові тримаємо чемпіонат Європи, де команди не будуть також розкидатися гольовими моментами, тому краще надійно грати у обороні. А якщо такі напівмоменти будуть у нас, то з них необхідно вичавлювати максимум.

Читайте также: Украина - Уэльс 1:0. Капля фантазии

- В основному фланги - це двигун збірної України, проте сьогодні вони були не такі активні. У чому причина на ваш погляд?

- Я б не сказав, були у команди хороші моменти. Але не такі активні, як зазвичай, але для мене, як для захисника, то ми багато моментів нейтралізували, а спереду - реалізували. Йде Активна підготовка до Євро-2016, тому тримаємо в голові майбутній турнір, адже там команди високого рівня. Десь краще приділити уваги більше захисту, зробивши менше контратак, але головне - вони повинні були бути результативними. Вважаю, у нас попереду хороші нападники, які зможуть знайти свій момент і забити.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
31 марта