Главная Украинские Национальная сборная Украины Заява тренерського штабу збірної України відносно сітуації з гравцями, котрі виступають у чемпіонаті Росії
^

Заява тренерського штабу збірної України відносно сітуації з гравцями, котрі виступають у чемпіонаті Росії

478
Заява тренерського штабу збірної України відносно сітуації з гравцями, котрі виступають у чемпіонаті Росії
Фото - FootBoom.com

У зв’язку з підвищеним інтересом засобів масової інформації до запрошення чи не запрошення кандидатів збірною України з кола гравців, котрі виступають у чемпіонаті Росії, тренерський штаб збірнох зробив заяву.

«Гравцям Євгену Селезньову, Андрію Пилявському, Богдану Бутку та Олександру Зінченку, як і всім іншим кандидатам до національної команди, що виступають в іноземних чемпіонатах виклики були відправлені 10 березня (згідно з регламентом ФІФА зі статусу і трансферів гравців це необхідно робити за 15 днів до початку «міжнародного вікна»). Ці запрошення носили попередній характер, оскільки на той час тренерський штаб збірної України ще не визначився зі складом команди на цей збір.

Остаточна заявка була сформована 17 березня. Того ж дня цей склад був оприлюднений на офіційному сайті Федерації футболу України. Склад сформований тренерським штабом на основі ігрових характеристик та стратегічного бачення тренерського штабу. Жодних інших причинвідсутності гравців на зборі, в тому числі політичних, про що неодноразово згадувалося у ЗМІ, немає. Згадані кандидати і надалі залишаються в полі зору тренерського штабу.

Цією заявою ми хочемо повністю вичерпати розкручену мас-медіа тему і продовжити спілкування на тему підготовки збірної до чемпіонату Європи через найближчі контрольні ігри проти Кіпру та Уельсу. Будь-які політичні запитання будуть залишені без відповіді на цій прес-конференції, тема якої суто футбольна», - йде у заяві на офіційному сайті ФФУ.

Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме