Главная Украинские Национальная сборная Украины Офіційно: наступний матч національної збірної України пройде без глядачів
^

Офіційно: наступний матч національної збірної України пройде без глядачів

662

Офіційно: наступний матч національної збірної України пройде без глядачів
Фото - uefa.org

Офіційний сайт Федерації футболу України підтвердив інформацію про те, що свій наступний матч національна збірна України змушена буде провести без глядачів.

Контрольно-етичний дисциплінарний комітет УЄФА прийняв низку рішень з приводу порушень правил безпеки та порядку на матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними України та Іспанії, що відбувся 12 жовтня 2015 року на НСК «Олімпійський» у Києві.

Наступний матч національної збірної під егідою УЄФА буде проведено без глядачів, також національна асоціація змушена буде виплатити штраф у розмірі 97 тисяч євро.

Розпорядження контрольно-етичного дисциплінарного комітету УЄФА:

1. Дати розпорядження Федерації футболу України на проведення їх наступного футбольного матчу під егідою УЄФА в якості приймаючої сторони за зачиненими дверима і оштрафувати Федерацію футболу України на 50 тисяч євро за расистську поведінку уболівальників.
2. Оштрафувати Федерацію футболу України на 47 тисяч євро за використання лазерного пристрою, незаконних банерів, лозунгів і блокування виходів під час інциденту.
3. Вказана сума штрафу повинна бути перерахована на вказаний нижче банківський рахунок протягом 90 днів з моменту оголошення цього рішення.

Положення про умови проведення матчу за зачиненими дверима.

Наступні умови застосовуються при проведенні матчу за зачиненими дверима:
1. Вболівальникам заборонено входити до стадіону.
2. Лише наступним особам та групам осіб дозволено входити до стадіону:
a) Максимальна кількість осіб, яким дозволено бути присутнім на матчі, 75 осіб, разом від приймаючої сторони та від гостьової делегації, в тому числі футболістів.
b) Гостьовій делегації дозволено придбати 200 квитків топ-категорії для своїх віп-вболівальників, спонсорів тощо, але вони не зобов’язані їх повністю використовувати.
c) Акредитованим журналістам.
d) Офіцерам поліції та співробітникам служби безпеки, виконуючим конкретні завдання, пов’язані з організацією безпеки на матчі.
e) Особам, які виконують функції пов’язані з обслуговування інфраструктури стадіону (освітлення тощо).
f) Максимальна кількість осіб УЄФА - 75.
g) Партнерам УЄФА гарантуються безкоштовні віп-квитки.
h) Будь-яким іншим вболівальникам від приймаючої сторони чи гостьової делегації відвідування матчу заборонено.

Із оригіналом рішення Контрольно-етичного дисциплінарного комітету УЄФА від 19 листопада 2015 року можна ознайомитися тут.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
теги: Украина
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения