Максим Малишев: "Я очікував виклику до збірної України"
^

Максим Малишев: "Я очікував виклику до збірної України"

585

Максим Малишев: "Я очікував виклику до збірної України"
Фото - sport-express.ua

Півзахисник збірної України Максим Малишев розповів про свій дебютний виклик до національної команді та про матч з Люксембургом.

«Не буду приховувати, я очікував виклику, але особливо на цьому не акцентував увагу. Намагався грати в клубі, так, щоби тренери нашої збірної це помітили. Врешті, отримав запрошення: дуже приємно, пишаюсь цим. Особливого тиску не відчував: Михайло Іванович запросив на розмову, ми добре поспілкувалися», - розповів півзахисник.

«Люксембург? Гарна команда, і я не розумію, чому її одразу записали до аутсайдерів. Ми переглядаємо їхні матчі, команда грає розкуто. Тому нам треба серйозно поставитись до цієї гри і здобути важливі для нас три очки. Не можна давати їм шансів, необхідно створювати свої гольові моменти. Потрібно показати, хто на полі господар», - приводить слова Максима Малишева офіційний сайт ФФУ.

Нагадаємо, поєдинок Україна - Люксембург відбудеться сьогодні о 19:00. Пряму трансляцію покажуть телеканали «Україна» і «Футбол 1». Крім того, FootBoom.com пропонує читачам стежити за матчем за допомогою онлайн і текстової трансляцій.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме