Андрей Павелко: "Не исключаю, что формат чемпионата может быть изменен"

Андрей Павелко: "Не исключаю, что формат чемпионата может быть изменен"

137
Андрей Павелко: "Не исключаю, что формат чемпионата может быть изменен"
Фото - Виктора Перегняка, FootBoom.com

Сьогодні президент Федерації футболу України Андрій Павелко завітав у розташування національної команди України, щоби зустрітися з тренерами, гравцями та персоналом збірної. Нинішній збір «синьо-жовтих» – перший з часу обрання нового керівника українського футболу.

У зустрічі також взяли участь інші керівники ФФУ - перший віце-президент Вадим Костюченко, віце-президент Володимир Лашкул та виконавчий директор Володимир Генінсон.

У дружньому колі

За пропозицією керманича ФФУ, розмова відбулася «у тісному дружньому колі»: саме так, по колу, було розставлено стільці у конференц-залі, дозволяючи усім учасникам зустрічі бути відкритими до спілкування.

Головний тренер національної команди Михайло Фоменко представив колективу збірної недавно обраного президента ФФУ. Зрештою, з багатьма гравцями «синьо-жовтих» пан Андрій добре знайомий, зважаючи на свою багаторічну роботу у футбольній спільноті України.

ФФУ для збірної

У безпосередній відвертій манері Андрій Павелко розповів про своє бачення нинішніх реалій «спорту номер один», мету та завдання на посаді очільника українського футболу.

"Хочу усіх вас запевнити у тому, що залаштункові ігри в українському футболі залишилися в минулому. Нинішня управлінська команда ФФУ буде працювати лише за принципом «фейр плей» до усіх, без винятку учасників футбольного процесу, - наголосив Андрій Васильович, - зараз дуже складний час для країни, наше завдання і зберегти вітчизняний футбол, і розвинути його. Тому передусім хочу вам сказати, що інтереси збірної України для Федерації футболу - на першому місці. Саме ФФУ для національної команди, а не навпаки. Все, що необхідно для якісної підготовки збірної, яка представляє інтереси всієї нашої країни, буде зроблено, це я вам гарантую".

Підтримка героїв

Президент ФФУ повідомив гравцям, що під час польоту до Севільї, у літаку національної команди будуть вояки, котрі отримали поранення на Сході нашої держави, під час бойових дій за волю і незалежність України.

"Ці хлопці, як ніхто, потребують нашої вдячності, уваги і підтримки. Вони пішли на захист Держави, не шкодуючи свого життя й здоров‘я. Ми запросили їх на матч Іспанія-Україна, взявши на себе всі витрати щодо їхнього перельоту й перебування", - зазначив Андрій Павелко.

До речі, наступної середи гравці національної команди провідають поранених бійців у столичному військовому шпиталі.

Чемпіонат буде у будь-якому разі

Крім цього, пан Андрій також торкнувся проблем проведення національного чемпіонату і розвитку дитячого футболу, адже за минулий рік Україна, з незрозумілих причин, стала єдиною європейською країною, котра не використала фінансові можливості програми УЕФА «Хет-трик», що сприяє будівництву дитячих футбольних майданчиків.

"Не буду чогось вигадувати, зрозуміло, що у нинішній важкий час усі українські клуби зменшать свої бюджету, це – очевидно, - зауважив президент ФФУ, - однак український чемпіонат буде існувати у будь-якому разі. Не виключаю, що може дещо змінитися формат, але сам чемпіонат, без сумніву, буде. У таких умовах значення і футбольних шкіл, і взагалі масового дитячого футболу, і здоров‘я нашої нації – надважливе. Тому те, що не було зроблено за програмою «Хет-трик» минулого року, ми обов’язково виконаємо цього року, в тому числі використавши наш минулорічний, незадіяний, транш УЕФА".

Потреби збірної – закон

Під час зустрічі гравці збірної, представники медичного і адміністративного штабу національної команди поставили свої запитання до керівника і отримали стовідсоткову підтримку у всіх проханнях, що стосуються підготовки національної команди. Також гравці отримали інформацію щодо можливості отримання преміальних в разі досягнення позитивного результату в Іспанії.

"Сьогодні гра і результат національної команди України мають більше значення, ніж просто турнірні показники. Збірна об’єднує всю країну у її прагненні до духовного згуртування, до подолання всіх перешкод, які заважають нам вільно і мирно жити на своїй землі. Перемога національної команди – це перемога всієї нації. Впевнений, що виходячи на поле стадіону у Севільї, ви внутрішньо відчуватиме підтримку і прагнення всієї країни. А ми, зі свого боку, зробимо все, щоби вам ніщо не заважало налаштовуватися на цю важливу гру", - підсумував президент ФФУ.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 8
 • Помнится что то подобное лепетал и Коньков:)

  0+ 0- 0
  +-
  Пузач
 • Лишь бы не было это все обычной, словоблудной "совково-партийной" накачкой...

  0+ 0- 0
  +-
  Subudai
 • "Президент ФФУ повідомив гравцям, що під час польоту до Севільї, у літаку національної команди будуть вояки, котрі отримали поранення на Сході нашої держави, під час бойових дій за волю і незалежність України."

  І що, збірники Шахтаря сядуть із бійями в один літак? Їм же українську армію славити западло?

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • бійцями

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • 10 по 4

  самый оптимальный

  0+ 0- 0
  +-
  mkn
 • Ответ на сообщение Фалько -

  "Президент ФФУ повідомив гравцям, що під час польоту до Севільї, у літаку національної команди будуть вояки, котрі отримали поранення на Сході нашої держави, під час бойових дій за волю і незалежність України."

  І що, збірники Шахтаря сядуть із бійями в один літак? Їм же українську армію славити западло?

  Они всю дорогу будут кричать, что спорт не стоит смешивать с политикой, а Ракицкий сразу сиганет с парашютом.

  0+ 0- 0
  +-
  Ёж
 • Ответ на сообщение Ёж -

  Они всю дорогу будут кричать, что спорт не стоит смешивать с политикой, а Ракицкий сразу сиганет с парашютом.

  Та ну! Швидше, захворіє на вітрянку і заразить вояків, команду й екіпаж. Щоби нарешті встановити мир на Пампасі.

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Ответ на сообщение mkn -

  10 по 4

  самый оптимальный

  Та ні, краще 3 по 100, а можна навіть по 150 )

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров