Валерій Душков: "Кадровий потенціал у матчі з норвежцями був обмеженим"
^

Валерій Душков: "Кадровий потенціал у матчі з норвежцями був обмеженим"

877
Валерій Душков: "Кадровий потенціал у матчі з норвежцями був обмеженим"
Фото - ffu.org.ua

Асистент головного тренера національної збірної України Валерій Душков далекий від ейфорії.

— Валерію Олексійовичу, за підсумками контрольного матчу проти норвежців із найкращого боку виокремлюється реалізація моментів. На яких прикметних епізодах ви волієте акцентувати увагу?

— Найголовніше те, що ми отримали значну поживу для роздумів. Цей спаринг видався дуже корисним саме з огляду на інформативність. Ми побачили, хто є ким у збірній, і зробимо відповідні висновки. Не скажу, що деякі футболісти розчарували, але дехто виглядав, скажімо відверто, кепсько та своєю грою тренерський штаб засмутив. Отож вирішуватимемо, з ким нам по дорозі.

— Роблю висновок, що слід очікувати на кардинальні зміни в списку викликаних до табору команди на наступний збір?

— На жаль, зробити глибші вис­новки ми не маємо можливості — елементарно бракує часу, але, справді, зміни будуть. Тим паче, що наш кадровий потенціал у матчі з норвежцями був обмеженим. Приміром, через ушкодження на полі не з’явився Олександр Кучер, не зовсім готовий був Тарас Степаненко, хоча свій ігровий час він усе ж отримав. Не тренувався й Андрій Богданов, але наприкінці матчу його теж довелося вводити у гру. Загалом часу було обмаль: устигли потренуватися, провести установку, чисту теорію та індивідуальну співбесіду з кожним — власне, ось і все.

— Наприкінці поєдинку здалося, що в норвежців сил залишилося більше, а наші, вочевидь, «підсіли»…

— Не сказав би, що «підсіли», справа радше у вилученні. Загалом могли значно спокійніше довести матч до перемоги, якби не кілька помилок на рівному місці. Спочатку Степаненко помилився — вилучення Мандзюка, потім Федецький «привіз» одинадцятиметровий. На щастя, П’ятов парирував пенальті.

— Норвежців, зазвичай, асоціюють із класичною скандинавською збірною. Що скажете про цього суперника?

— Погоджуюся, норвежці звикли виступати в так званому англійському стилі. Їхня сила в зіграності, вони цим складом відіграли вже не один матч…

— Як справи в Євгена Коноплянки? Травма несерйозна?

— Так сталося, що на нього наступив, уважаю, спеціально суперник. Є проблема, але вже в «Дніпрі» розбиратимуться. Женя й приїхав не зовсім здоровим, але сам виявив бажання вийти на поле, хоча, з огляду на стан здоров’я, його ніхто не змушував.

— Яка позиція тренерського штабу щодо Ярослава Ракицького? Розумієте, про що я…

— Розумію. Ярослав дуже талановитий хлопець, але питання щодо нього слід адресувати Михайлові Фоменку. Я лише зазначу, що проблема існує, та ми знаємо, як її вирішити

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме