Главная Украинские Национальная сборная Украины На матчі Україна - США працюватиме білоруська бригада арбітрів
^

На матчі Україна - США працюватиме білоруська бригада арбітрів

556
На матчі Україна - США працюватиме білоруська бригада арбітрів

Визначилася бригада арбітрів, яка буде працювати на товариському матчі Україна - США що відбудеться 5 березня у Харкові.

Арбітром матчу призначено 34-річного рефері із Білорусі Олексія Кульбакова. Асистенти арбітра − Андрій Гетіков та Олег Маслянко. Резервний арбітр − Анатолій Абдула (Україна).

Олексій Кульбаков − арбітр міжнародної категорії ФІФА з 2009 року. 1 грудня 2011 року він був арбітром на матчі «Ворскла» (Полтава, Україна) − «Копенгаген» (Данія), 9 серпня 2012 року його було призначено на поєдинок «Металург» (Донецьк, Україна) − «Тромсе» (Норвегія), а 22 серпня 2013 року його бригада працювала на зустрічі команд «Актобе» (Казахстан) − «Динамо» (Київ, Україна)

Крім того, цей арбітр працював на матчах Меморіалу Валерія Лобановського, який проходив у 2012 році у Києві.

Нагадаємо, що бригада арбітрів на чолі з Олексієм Кульбаковим розсудить перший контрольний матч команди Михайла Фоменка у 2014 році. Поєдинок розпочнеться о 21:00 за місцевим часом.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения