Михайло Фоменко: "Будемо переглядати матчі збірної США"

Михайло Фоменко: "Будемо переглядати матчі збірної США"

110
Михайло Фоменко: "Будемо переглядати матчі збірної США"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com
Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко поділився враженнями від перегляду футболістів під час матчів Об'єднаного Суперкубку в Ізраїлі і розповів про майбутню підготовку команди до тренувального збору перед товариським матчем зі збірною США.
- Михайле Івановичу, Ви були на матчах Об'єднаного Суперкубку в Ізраїлі, в якому брали участь донецький « Шахтар» і харківський « Металіст». Які у вас залишилися враження від продемонстрованого українськими клубами рівня футболу? Наскільки гравці, які потенційно можуть потрапити до заявки на товариський матч зі збірною США, готові до другої половини сезону?
- Все пройшло на хорошому рівні, команди продемонстрували гідний футбол. У гравців поки що різний ступінь готовності. «Шахтар» бере участь у Лізі Європі, тому гравці вже набули добрих фізичних кондицій , «Металісту» ж поки нікуди поспішати. У них ще є час підготуватися до весняної частини сезону.
Турнір відбувався у гарних умовах, при нормальному суддівстві. Погода теж не підвела, тож, вважаю, і організатори, і учасники, і глядачі отримали задоволення від цих змагань. Тепер хотілося б, щоб усі гравці підійшли до тренувального збору та товариської зустрічі зі збірною США у гарній формі та без травм.
- Ви вже прийняли рішення з приводу заявки на майбутній спаринг зі збірною США? Чи будуть новачки у команді?
- Ще поки зарано про це говорити, у нас ще є час, аби визначитися з гравцями. Ми поки спостерігаємо за футболістами, визначаємося, яких можна було б викликати до табору національної команди. Коли підійде термін - приймемо остаточне рішення.
- Поділіться планами підготовки до першого для національної команди контрольного матчу у новому 2014 році... Чи спілкувалися Ви з гравцями з приводу можливих суперників збірної у кваліфікації Євро-2016?
- Ми ще будемо переглядати ігри суперника. Тому будемо будувати нашу підготовку, виходячи з цих матеріалів. З футболістами про майбутнє жеребкування розмов не було. Хто випаде у суперники, з тими і будемо грати.
Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
 • http://www.footboom.com/blogs/smotrovaya_plos...

  Вот какой комментатор нужен в нашем футболе! Вот пример по всем темам отошлю! Пускай не умничают, а комментирую не посредственно футбольные действия!

  Конкретно по вопросу Ето футбол? Или пинбол? Ответ футбол)!

  0+ 0- 0
  +-
  Andrii Kryzhevskyi
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров