Главная Украинские Национальная сборная Украины Михайло Фоменко: "Будемо переглядати матчі збірної США"
^

Михайло Фоменко: "Будемо переглядати матчі збірної США"

417
Михайло Фоменко: "Будемо переглядати матчі збірної США"
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com
Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко поділився враженнями від перегляду футболістів під час матчів Об'єднаного Суперкубку в Ізраїлі і розповів про майбутню підготовку команди до тренувального збору перед товариським матчем зі збірною США.
- Михайле Івановичу, Ви були на матчах Об'єднаного Суперкубку в Ізраїлі, в якому брали участь донецький « Шахтар» і харківський « Металіст». Які у вас залишилися враження від продемонстрованого українськими клубами рівня футболу? Наскільки гравці, які потенційно можуть потрапити до заявки на товариський матч зі збірною США, готові до другої половини сезону?
- Все пройшло на хорошому рівні, команди продемонстрували гідний футбол. У гравців поки що різний ступінь готовності. «Шахтар» бере участь у Лізі Європі, тому гравці вже набули добрих фізичних кондицій , «Металісту» ж поки нікуди поспішати. У них ще є час підготуватися до весняної частини сезону.
Турнір відбувався у гарних умовах, при нормальному суддівстві. Погода теж не підвела, тож, вважаю, і організатори, і учасники, і глядачі отримали задоволення від цих змагань. Тепер хотілося б, щоб усі гравці підійшли до тренувального збору та товариської зустрічі зі збірною США у гарній формі та без травм.
- Ви вже прийняли рішення з приводу заявки на майбутній спаринг зі збірною США? Чи будуть новачки у команді?
- Ще поки зарано про це говорити, у нас ще є час, аби визначитися з гравцями. Ми поки спостерігаємо за футболістами, визначаємося, яких можна було б викликати до табору національної команди. Коли підійде термін - приймемо остаточне рішення.
- Поділіться планами підготовки до першого для національної команди контрольного матчу у новому 2014 році... Чи спілкувалися Ви з гравцями з приводу можливих суперників збірної у кваліфікації Євро-2016?
- Ми ще будемо переглядати ігри суперника. Тому будемо будувати нашу підготовку, виходячи з цих матеріалів. З футболістами про майбутнє жеребкування розмов не було. Хто випаде у суперники, з тими і будемо грати.
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 июня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения