Андрій Богданов: "Багатьох хлопців знаю по молодіжній збірній"

Андрій Богданов: "Багатьох хлопців знаю по молодіжній збірній"

184
Андрій Богданов: "Багатьох хлопців знаю по молодіжній збірній"
Фото - ffu.org.ua

Новачок збірної України, півзахисник київського "Динамо" Андрій Богданов напередодні матчу з Норвегією відповів на запитання уболівальників.

- На який результат збірної розраховуєш у відборі ЧС 2014?

- Результат має бути один: у кожній грі ми повинні виходити та боротися лише за перемогу, щоб виправдати нашу мету − здобути путівку на чемпіонат світу.

- Ти сказав, що виклик у збірну − це для тебе аванс, а з іншого боку, чи не викликає це в тебе хвилювання? Хоча в принципі рік почався достатньо насичено: ти перейшов в "Динамо", отримав запрошення до збірної. Для тебе це своєрідний сезон-виклик, шанс, яким треба скористатися?

- Насамперед це шанс. Тим більше, я перейшов у великий клуб і я знав, що там буде дуже велика конкуренція. Я її не боюся, я доводитиму і викладатимуся на повну силу.

- В тебе є досвід виступів за молодіжну збірну. Ти зіграв багато матчів, фактично був одним із лідерів команди. Це допомагає в плані адаптації в національній збірній?

- Звісно. Багатьох хлопців знаю по молодіжній збірній, ми разом грали. В національній команді не відчуваю себе новеньким або чужим футболістом. Все нормально, і з адаптацією немає жодних проблем − скільки тренер дасть хвилин провести на полі, на стільки я і виходитиму, і показуватиму ту гру, яку від мене вимагають.

- У нашої збірної непроста ситуація у відборі: після хорошої нічиєї в Англії невдалі два матчі з Молдовою і Чорногорією. Але шанси є, за них треба боротися і треба вірити. Як ти вважаєш, у команди є потенціал?

- Звичайно, є всі шанси і потенціал. У нас дуже хороша і амбітна команда. Сплав молодості і досвіду − це найголовніше. Нам непотрібно озиратися назад.

- Ти збираєшся дебютувати в матчі проти збірної Норвегії?

- Звичайно, хочеться дебютувати. Але це залежатиме від тренерського штабу. Я готовий вийти і допомогти команді. Навіть якщо не дебютую − нічого страшного. Продовжуватиму працювати і сподіватися на подальші виклики в збірну.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Итервью просто супер. Такие произведения можно штамповать ежедневно пачками, причем без интервьюируемого.

  0+ 0- 0
  +-
  ЧУК
 • АНДРІЙ БОГДАНОВ: "БАГАТЬОХ ХЛОПЦІВ ЗНАЮ ПО МОЛОДІЖНІЙ ЗБІРНІЙ"

  И ШО?????

  0+ 0- 0
  +-
  Тимми
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров