Розпочинається продаж квитків на матчі збірної України із Парагваєм та Словаччиною
^

Розпочинається продаж квитків на матчі збірної України із Парагваєм та Словаччиною

416
Розпочинається продаж квитків на матчі збірної України із Парагваєм та Словаччиною
Фото - udf.by

Розпочинається продаж квитків на матчі національної збірної команди України з командами Парагваю та Словаччини, які відбудуться, відповідно, 3 та 8 вересня 2014 року у Києві на НСК «Олімпійський».

Квитки на майбутні матчі національної команди можна буде придбати як у касах стадіону, так і у мережі Інтернет.

Вартість квитків:

- товариський матч Україна − Парагвай: 30, 40, 50, 60, 100, 120 гривень. Квитки вартістю 150 та 200 гривень дають змогу відвідати ресторан (напої та їжа оплачуються додатково);

- відбірковий матч Євро-2016 Україна − Словаччина: 40, 50, 80, 120, 150, 200 гривень. Квитки вартістю 350 та 500 гривень дають змогу відвідати ресторан (напої та їжа входять до вартості квитка);

З 4 липня по 25 серпня на сайті www.ufi.com.ua вболівальники матимуть змогу придбати квитки на матч Україна − Парагвай, або ж АБОНЕМЕНТ одразу на два матчі (Україна − Парагвай та Україна − Словаччина). З 25 серпня стартує продаж квитків окремо на матч Україна − Словаччина. Таким чином, вболівальникам будуть доступні три види квитків: окремо на матчі Україна − Парагвай та Україна − Словаччина, а також − абонемент на дві гри. Максимальна кількість квитків «в одні руки» − 6 штук.

Продаж квитків в касах НСК «Олімпійський» розпочнеться на початку серпня. До 25 серпня будуть доступні лише квитки на матч Україна − Парагвай або ж Абонемент одразу на два матчі (Україна − Парагвай та Україна - Словаччина). З 25 серпня реалізовуватимуться квитки окремо на кожен матч: Україна − Парагвай та Україна − Словаччина.

Також варто відзначити, що наразі жодний свідомий громадянин не може залишитися осторонь загальнополітичної ситуації в країні. Футбол − не виключення, а, швидше, ще один інструмент гуртування українських патріотів як навколо головної команди країни, так і спільних національних інтересів. Саме тому, купуючи квитки на матчі Україна − Парагвай та Україна − Словаччина, кожен вболівальник не лише підтримає національну збірну на трибунах НСК «Олімпійський», а й зможе допомогти українській армії.

Федерація футболу України та її ексклюзивний комерційний партнер ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» прийняли рішення про реалізацію соціального проекту «Придбай квиток − допоможи армії», у рамках якого з кожного придбаного квитка на потреби армії буде перераховано 5 грн.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме