FootBoom ⚽ Украинские Национальная сборная Украины Андрій Пілявський: "Мій агент попередив про те, що тренерський штаб національної збірної цікавиться моєю грою"
^

Андрій Пілявський: "Мій агент попередив про те, що тренерський штаб національної збірної цікавиться моєю грою"

1119
Андрій Пілявський: "Мій агент попередив про те, що тренерський штаб національної збірної цікавиться моєю грою"

25-річний дебютант збірної України Андрій Пілявський, котрий виступає за ізраїльський «Маккабі» (Хайфа), уже провів два тренування у когорті найкращих гравців нашої країни. Під час цих занять Андрій виглядав «на рівні», чим підтвердив закономірність свого виклику до головної команди країни. Перше знайомство з молодим оборонцем показало, що він людина розважлива й спокійна, а хвилювання на футбольному полі − не ті емоції, які займають його сумління.

- Андрію, перш за все вітаємо в збірній. Наскільки цей виклик став несподіванкою для тебе?

- Насправді, я знав про інтерес до своєї персони, адже раніше мій агент попередив мене про те, що тренерський штаб національної команди цікавиться моєю грою. Тож я тренувався, працював над собою і, коли мені зателефонував менеджер збірної, я морально вже був готовий до цього, але, звісно, було приємно.

- Перший виклик до збірної − це завжди випробування. Чи присутнє в тебе хвилювання?

- Звісно я відчуваю, що відповідальність доволі висока, адже це головна команда країни. Однак я не можу сказати, що хвилююся. Швидше, має місце підвищена сконцентрованість.

- З ким із нинішніх гравців збірної ти був знайомий раніше?

- З Ракицьким ми разом тренувалися в академії донецького «Шахтаря». Також в академії у ті часи були Селезньов та Федецький, щоправда, вони були старшими, тож ми не займалися разом, однак були знайомі.

- Як тобі загалом атмосфера в збірній?

- Атмосфера дуже позитивна, всі один з одним спілкуються. Як я знаю, є збірні, в яких існують своєрідні групи гравців з окремих клубів, що спілкуються лише між собою. А у збірній України такого не має: відчувається, що хлопці повністю переключаються на інтереси збірної.

- На твій погляд, які основні характеристики чемпіонату Ізраїлю − там футбол більшою мірою технічний, аніж атлетичний?

- Так, основна увага саме на техніку, швидкість гри доволі висока. Ззаду допускається лише кілька передач, після чого м’яч неодмінно повинен доставлятися в атаку. Якщо команда починає тримати м’яч на своїй половині поля, вболівальники одразу ж невдоволено гудуть, кричать та підганяють гравців вперед. Особисто мені не дуже зрозуміла така авантюрність, але деякі хлопці ведуться на це та біжать вперед.

- Яка твоя основна позиція в клубі?

- Я більше граю центрального захисника, проте інколи, якщо того вимагає ситуація, можу зіграти опорним півзахисником. Враховуючи те, що більшість сил партнери все ж таки витрачають на атаку, і вряди-годи футболісти, втративши м’яч, не повертаються в оборону, то робити в матчі буває багато. Взагалі, політика клуба така: робиться ставка на молодих гравців, гучних трансферів майже не має, тому доводиться багато допомагати.

- Матчі нашої збірної з командою Франції дивився?

- Так, звичайно. Хоч в Ізраїлі обидві гри не транслювався, я переглядав їх через Інтернет. Перший матч дивився із захопленням: команда вийшла максимально налаштованою, з надзвичайною силою духу! Однак у другій грі нашу команду, на жаль, було не впізнати. Напевно, виснаження і переживання за результат далися взнаки.

- Ти граєш в Ізраїлі з 2011-го року, в складі своєї команди став чемпіоном Ізраїлю та фіналістом Кубку, також грав у кваліфікації Ліги чемпіонів та груповому турнірі Ліги Європи. Міжнародний досвід єврокубків − хороше підґрунтя для гарного дебюту у збірній, чи не так?

- Матчі в єврокубках − це зовсім інший рівень у порівнянні з внутрішнім чемпіонатом, тож це − дуже цінний досвід. Я буду радий, якщо він допоможе мені дебютувати у збірній.

- До Ізраїлю ти грав в першій лізі українського чемпіонату. Наскільки складно було після нашої першої ліги грати у вищій лізі іншої країни?

- Звісно, все інакше. Вища швидкість гри відразу дала розуміння того, що це - інший рівень. Але я «втягнувся» і у мене все пішло добре. Щиро кажучи, я навіть не помітив переходу, адже ми відразу почали грати і у мене не було розкачки. Тренер відразу у мене повірив, почав мене ставити в основу.

- Ти молодий оборонець, тож, хотілося б знати, хто з гравців Твого амплуа тобі імпонує і чия гра є зразком для тебе?

- Когось конкретного назвати не можу. Я уважно спостерігаю за манерою гри різних захисників, намагаючись виокремити для себе корисні моменти. Щодо імен, то у першу чергу можу назвати найкращих оборонців у нинішньому світовому футболі - Відича, Піке, Серхіо Рамоса…

- Ти вже достатньо часу граєш в Ізраїлі. Ти розмовляєш на івриті, чи спілкуєшся там англійською?

- В основному, розмовляю англійською. До речі, англійську я спеціально не вивчав, у мене не було викладача. Сам, щодня приходячи на тренування, намагався слухати і запам’ятовувати слова. Мені здається, в мовному середовищі швидше «схоплюєш» все. А іврит я розумію і можу сказати кілька простих речень.

- Як часто тобі вдається бувати вдома?

- Це проблема. Досить складно морально, бо ми маємо лише одну відпустку в травні. Крім того, у нас дуже багато матчів протягом сезону і коротке міжсезоння.

- Твої батьки і старший брат мешкають у Києві. Чи навідуються вони до тебе?

- Так, звісно вони приїжджають до мене. Це свого роду відпочинок і для них.

- Які цілі на даний момент ти ставиш в кар’єрі? Що для тебе на даний момент є найважливішим?

- Кар’єра футболіста досить короткотривала, тому я намагаюсь витискати все по максимуму.

- Як гадаєш, вдасться вийти на поле? Чи довірить тренер?

- Я думаю, тренер вже знає, хто вийде на поле. Проте хочеться вірити, що у мене також буде шанс. А я вже за нього триматимусь.

- Зараз в Україні непроста ситуація, ми всі через це переживаємо. Завтрашній матч пройде під девізом «Peace for Ukraine», який підтримують дві команди. Як ти особисто відчуваєш ці події?

- Відверто кажучи − це просто жах. Спочатку я отримував інформацію з дому, тому що в Ізраїлі транслюються лише російські телевізійні канали. Мої батьки розповідали мені щодня про те, що відбувається, і говорили не дивитись російське телебачення. Я почав відстежувати події з наших телеканалів в Інтернеті, і для мене було шоком те, що я побачив. Мені було складно повірити і прийняти те, що у середмісті Києва, українській столиці, вбивають людей. Це просто жах. Коли я приїхав до Києва, то я побачив все на власні очі.

- І зараз ситуація залишається напруженою. Можливо, футбол трохи відверне увагу людей від напруженої ситуації. Наші хлопці неодноразово говорили про те, що ми згуртовуємося та об’єднуємося для того, щоби Україна була єдиною…

- Безумовно, хлопці праві. Так і має бути. Я також підтримую це. Збірна − символ того, що Україна має бути об’єднаною. Україна − єдина.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения