Едмар: "Приємно знову потрапити до збірної України"
^

Едмар: "Приємно знову потрапити до збірної України"

414
Едмар: "Приємно знову потрапити до збірної України"
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com

7-го червня національна збірна команда України проведе матч відбірного циклу чемпіонату світу 2014 року з командою Чорногорії, який відбудеться у Подгориці. Напередодні матчу прес-служба Федерації футболу України поспілкувалася з півзахисником національної команди Едмаром.

- Що ти відчуваєш після повернення до збірної України після тривалої перерви? У тебе вийшов хороший фініш цього сезону: «Металіст» завоював срібло, тебе знову викликали до національної команди...

- Звичайно, приємно знову потрапити до збірної України. Для мене це дуже важливо. Я вважаю, що це престижно для кожного футболіста. Що стосується другого місця «Металіста», це увійде в історію. Для всіх харків'ян це дуже приємно.

- Які у взаємини з хлопцями з «Динамо»? Чи немає напруженості між вами по закінченні сезону?

- Тут такого немає. Це в чемпіонаті можна говорити про «Шахтар», «Дніпро», «Динамо», а в таборі національної збірної ми - єдине ціле.

- Як вважаєш, чи є втратою для збірної України напередодні важливого відбірного матчу з Чорногорією травма твого одноклубника Марко Девича?

- Марко завжди намагається показувати хороший футбол. Він - справжній професіонал. Для збірної це втрата, адже він набрав дуже хорошу форму останнього часу. Йому потрібно лікувати коліно, і це зараз найголовніше для нього.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме