Збірна України на півроку залишиться без матчів

Збірна України на півроку залишиться без матчів

117
Збірна України на півроку залишиться без матчів
Фото - Анна Барко, FootBoom.com

Як розповіли Еспресо.TV в УФІ (Україна Футбол Інтернешнл), до них звернулося керівництво ФФУ з проханням організувати товариський матч для збірної 2-го вересня. Цікаво, що перший матч відбору на Євро-2016 Україна проведе 8-го вересня.

Раніше існували різні варіанти тренувальних матчів, які наша команда могла зіграти перед стартом ЧС-2014 у Бразилії (12-го червня). З 30-го травня по 6-те червня Україна могла поїхати в турне і зіграти проти Чилі, Колумбії і Кореї. Також існували варіанти поєдинків проти Румунії, Алжиру, Китаю, Ірландії. Але у ФФУ вирішили, що краще зіграти восени.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко дуже коротко пояснив Еспресо.TV причину такого рішення:

"А навіщо нам збирати команду під час відпустки", - зауважив керманич збірної.

Нагадаємо, що чемпіонат України закінчиться в середині травня і гравці підуть у відпустку. Виходить, що збірна України провела поєдинок проти США 5-го березня, а наступний матч відбудеться аж 2-го вересня, якщо УФІ зможе знайти суперника.

Також цікаво, що 2-ге вересня - це вівторок. У неділю, 31-го серпня, можуть гратися матчі чемпіонату. Важко собі уявити, як збірна гратиме маючи лише один вільний день.

Цікаво, що збірна Іспанії, яка є суперником збірної України по відбору на ЧЄ-2016, 30-го травня зіграє проти Болівії. Збірна Словаччини, яка також буде суперником українців, 23-го травня зіграє проти Чорногорії, а 26-го гратиме з Росією. Також два матчі в травні проведе Білорусь - теж наш суперник. Але наші футболісти будуть у відпустці.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 7
 • Дибіли...

  0+ 0- 0
  +-
  13/0303
 • гроші пропили, нема за що збірну спорядити

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Аудит шепчет.

  0+ 0- 0
  +-
  Павел Булах
 • Да хоть год без товарняков,но на ЧЕ выйти обязаны.

  0+ 0- 0
  +-
  Ledokol
 • якось дивно... АЛе порівнювати нас із іспанцями, котрі готують до ЧС - не варто. В них інший графік, їм треба влітку на пік вийти. Але разом з тим хоч 1-2 товариських цілком можна би було...

  0+ 0- 0
  +-
  Faino
 • пердец!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Toyota
 • "А навіщо нам збирати команду під час відпустки", - зауважив керманич збірної.

  А навiщо вона потрiбна.

  0+ 0- 0
  +-
  Седой
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров