Заява президента ФФУ Анатолія Конькова

Заява президента ФФУ Анатолія Конькова

118
Заява президента ФФУ Анатолія Конькова
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Після заяви стосовно відміни вильоту національної збірної на Кіпр, де має відбутися товариська гра із національною збірною командою США, зважаючи на військову агресію Російської Федерації на території Автономної Республіки Крим, до мене надійшло безліч телефонних дзвінків від представників громадськості та футбольної спільноти, які висловили різні погляди на таке рішення.

Я, як президент ФФУ та Михайло Фоменко, як головний тренер національної збірної, провели тривалу консультацію з міністром спорту України Дмитром Булатовим. За результатами розмови, ми прийшли до єдиної думки щодо необхідності проведення запланованого товариського матчу зі збірною США − футбольною командою країни, яка стала на захист наших національних інтересів і територіальної цілісності України.

Тож, зважаючи на складну ситуацію в Україні і повагу до країни, яку представляє наш майбутній суперник, ми дійшли згоди, що цей товариський матч має відбутися. Це рішення вкрай важливе для підняття національного духу українського народу. Це рішення має об’єднати країну та продемонструвати на весь світ, як високо майорить прапор України та гордо звучить національний гімн незалежної держави.

Зазначимо, що товариський матч між збірними України там США буде проведено під лозунгом «Peace for Ukraine!»

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 4
 • Толик, а вот у меня есть мнение, что большинство как раз таки первоначальное предложение не играть восприняло с энтузиазмом. Герои! Молодцы! Настоящие патриоты! не до футбола сейчас!

  что-то Коньков зачастил с новостями, раньше по несколько месяцев ничего слышно не было, а тут новость за новостью штампует. Уже нашли бабло, которое на счета нужно завести? а если проверим даты проводок?

  0+ 0- 0
  +-
  Анархист
 • Конькова за мужній вчинок, за послідовність у боротьби з ворогами, за сміливість полетіти в США і взагалі - НАГОРОДИТИ! Присвоїти позачергове звання заслуженого Героя ФФУ!

  0+ 0- 0
  +-
  nataniel
 • Ответ на сообщение nataniel -

  Конькова за мужній вчинок, за послідовність у боротьби з ворогами, за сміливість полетіти в США і взагалі - НАГОРОДИТИ! Присвоїти позачергове звання заслуженого Героя ФФУ!

  Ви звичайно вибачте, але матч буде на Кіпрі. І навіщо Конькову летіти у США я так і не зрозумів...

  0+ 0- 0
  +-
  ukatan
 • Какая бредовая аргументация то появилась у этого обычного и давно запланированного товарищеского матча.

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров