Главная Украинские Национальная сборная Украины Михайло Фоменко: "Матч із США міг узагалі не відбутися"
^

Михайло Фоменко: "Матч із США міг узагалі не відбутися"

470
Михайло Фоменко: "Матч із США міг узагалі не відбутися"
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com

Коуч головної команди країни цього разу був украй небагатослівний…

— Михайле Івановичу, давайте почнемо не з футболу, а зі значно важливішої теми: вам не страшно сьогодні за нашу державу?

— Звичайно ж, переживаю! Перебуваю в постійній напрузі вже тривалий час, хоч би воно швидше закінчилося… Неприємно все це, особливо — події в Криму. Речі якісь незрозумілі кояться: хтось до нас приїжджає, хтось виїжджає й не повертається. Дуже неприємно бачити таке… Ось, якісь люди тут біля нас ходять, щось там вимагають (інтерв’ю записано у суботу майже о 14.00, коли мав місце дивний інцидент із нібито захопленням офісу ФФУ)…

— Нині дехто говорить, що саме гра «11х11» може допомогти в об’єднанні України…

— Та футбол і був такий феноменом, постійно! Як і спорт у цілому… Переконаний: гра з м’ячем повік зводила людей воєдино, а якщо й роз’єднувала, то ненадовго — на якісь півтори години.

То чому ж перенесли відновлення чемпіонату? Може, то помилка?

— Дане рішення залежало не від мене, не від вас і навіть не від ФФУ та УПЛ: компетентні органи звернулися до керівників нашого футболу з відповідним рішенням. (Після паузи). Чи, краще сказати, з проханням…

— До справ насущних: погод­жуєтесь із думкою, що збірна США — то ніби симбіоз двох стилів, британського та німецького?

— Погоджуюсь. Її, до речі, підтверджує те, що багато тамтешніх виконавців виступає в Англії, в різних дивізіонах. Вони там доволі легко адаптуються… Я сприймаю цей спаринг як дуже корисний: справа в тому, що більшість наших суперників по групі — Словаччина, Македонія, Білорусь — дотримуються силового футболу, який притаманний і американцям.

— Чи існувала така ймовірність, що, зваживши на всі обставини, зустріч, яка запланована на завтра, не відбудеться взагалі?

— Існувала, причому дуже реальна… То був справжній форс-мажор, зокрема, в тому, що нам довелося застосовувати додаткові кошти — витрати на домашній поє­динок і виїзний різняться суттєво. Тому я вдячний керівництву ФФУ, яке все-таки домоглося проведення гри.

— Торкнемося виступу наших збірників у провальному закінченні Ліги Європи. У нас тут трапився «чорний четвер», тим цікавіше почути ваш коментар стосовно персоналій.

— Щодо матчів: можу тільки висловити співчуття — як усім нам, так і командам, особливо їхнім тренерам. Стосовно персоналій: конкретно не говоритиму, це буде некоректно з мого боку, особливо в нинішній ситуації.

— Може, трохи? Чому, наприк­лад, знову викликано Тимо­щука, який на тижні провів один із найгірших матчів, «довівши», що перебуває в жахливій формі?

— Без коментарів. (Після паузи). Даруйте, тут немає теми для розмови.

— Дещо відходячи від теми: зваживши на ситуацію у Харкові, чи не відвідує вас думка про потенційний колапс національного футболу?

— Ви самі добре розумієте, що спорт є невід’ємною частиною людського життя, він не існує відо­соблено, у вигляді якоїсь виїмки. Те, що відбувається в житті, буде й у футболі. Тому маємо те, що маємо. Усе може статися. На жаль…

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения