Збірна України вирушила до Іспанії

Збірна України вирушила до Іспанії

143
Збірна України вирушила до Іспанії
Фото - ffu.org.ua

У понеділок, 4 лютого делегація національної команди України чартерним авіарейсом вирушила до Іспанії, де в середу наша команда проведе контрольний матч проти Норвегії.

У складі делегації, яка вилетіла з Києва, вісім футболістів: гравці донецького «Металургу» Олександр Бандура і Микола Морозюк, маріупольського «Іллічівця» - Богдан Бутко та Рустам Худжамов, та дніпропетровського «Дніпра» - Денис Олійник, Віталій Мандзюк, Руслан Ротань і Артем Федецький. Решта збірників до табору національної команди приєднаються вже у Севільї. Нагадаємо, що на матч проти Норвегії головний тренер збірної України Михайло Фоменко викликав 25 футболістів.

Через форс-мажорні обставини ФФУ довелося перенести виліт делегації. Справа в тому, що гравці «Іллічівця» та «Металурга» до Києва прибули лише в понеділок о 10.30. Вчорашній рейс з Анталії, яким українці з тренувальних зборів своїх клубів мали дістатися до Стамбулу, щоб звідти вилетіти до Києва , затримався. Тож збірники вже у Стамбулі мали чекати ранкового рейсу, а Федерація футболу України була змушена перенести виліт своєї делегації до Іспанії на кілька годин.

Сьогодні у планах збірної загальнокомандне зібрання та вечірнє тренування. Нагадаємо, матч національних команд України та Норвегії відбудеться 6 лютого о 19.00. Трансляція на телеканалі «Інтер».

теги: Украина
Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров