FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига КДК ФФУ: "Арсеналу" зараховано технічну поразку, Ярмоленко пропустить два матчі, Бартуловіч - три
^

КДК ФФУ: "Арсеналу" зараховано технічну поразку, Ярмоленко пропустить два матчі, Бартуловіч - три

1077
КДК ФФУ: "Арсеналу" зараховано технічну поразку, Ярмоленко пропустить два матчі, Бартуловіч - три

У четвер, 31 жовтня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв ряд рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги, першої та другої ліг.

За небезпечну атаку суперника з ризиком нанесення травми у матчі 14-го туру чемпіонату «Динамо» Київ − «Іллічівець» Маріуполь футболіста ФК «Динамо» А. Ярмоленка відсторонено від участі у змаганнях на 2 матчі (1 з яких він вже пропустив).

Вилучений з поля за нецензурні вислови на адресу арбітра у матчі 14-го туру чемпіонату «Металіст» Харків − «Карпати» Львів футболіст ФК «Карпати» М. Бартулович пропустить 3 матчі.

За удар суперника рукою в боротьбі за м’яч у матчі 15-го чемпіонату першої ліги «Зірка» Кіровоград − «Нива» Тернопіль на 2 матчі дискваліфіковано футболіста ФК «Зірка» В. Сокуренка.

За нецензурні вислови на адресу арбітра у матчі 15-го туру чемпіонату другої ліги «Кристал» Херсон − «Мир» Горностаївка на 3 матчі відсторонено футболіста ФК «Кристал» С. Козаченка.

Тренеру ФК «Металург» Донецьк Ю. Вірту заборонено перебування в технічній площі на 1 матч та оштрафовано на 1000 гривень внаслідок вилучення, що мало місце у матчі 14-го туру чемпіонату U-21 «Металург» Запоріжжя − «Металург» Донецьк.

За навмисний удар суперника, який не володів м’ячем, після зупинки гри у матчі 15-го чемпіонату першої ліги «УкрАгроКом» Головківка − «Полтава» футболіста команди «Полтава» В. Насібуліна відсторонено на 3 матчі, вилучений у цьому ж матчі за нецензурні висловлювання на адресу арбітра футболіст команди «Полтава» М. Кучинський пропустить 3 матчі.

За удар суперника ногою після зупинки гри у матчі 14-го туру чемпіонату U-21 «Чорноморець» Одеса − «Говерла» Ужгород футболіста команди «Чорноморець» В. Яворського дискваліфіковано на 3 матчі.

За неявку команди «Арсенал» Київ на матч 14-го туру чемпіонату з «Таврією» Сімферополь киянам зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 (відповідно, «Таврії» - перемогу з рахунком 3:0).

За скандування нецензурних висловів та використання піротехнічних засобів вболівальниками команди «Дніпро» Дніпропетровськ на стадіоні «Україна» (Львів) у матчі 13-го туру чемпіонату «Карпати» (Львів) − «Дніпро» (Дніпропетровськ, ) дніпропетровський клуб сплатить 37 500 гривень; за скандування нецензурних висловлювань у матчі 14-го туру чемпіонату «Дніпро» Дніпропетровськ − «Ворскла» Полтава − 12 500 гривень.

За скандування нецензурних висловів вболівальниками команди «Ворскла» Полтава на стадіоні «Дніпро-Арена» у матчі 14-го туру чемпіонату «Дніпро» Дніпропетровськ − «Ворскла» Полтава полтавський клуб оштрафовано на 12 500 гривень.

За неправомірні дії вболівальників команди «Динамо» Київ на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського під час матчу 13-го туру чемпіонату «Арсенал» Київ − «Динамо» Київ футбольний клуб «Динамо» сплатить 150 000 гривень.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения