Дмитро Льопа: "Можу будь-де грати. Головне – грати!"
^

Дмитро Льопа: "Можу будь-де грати. Головне – грати!"

678
Дмитро Льопа: "Можу будь-де грати. Головне – грати!"
Фото fcdnepr.at.ua
Одним з останніх до тренувального табору «Карпат» приєднався талановитий півзахисник Дмитро Льопа, відомий за виступами у «Дніпрі», «Кривбасі» та молодіжній збірній України. Поки що на полі у футболці головної команди «зелено-білих» уболівальники його не бачили. Про причини, що наразі не дозволяють Дмитру грати у першій команді, хавбек розповів офіційному сайту.
– Дмитре, перші дні адаптації в новій команді пройшли. Як у тебе справи?
– Все добре. Адаптувався до нових умов цілком нормально. Зараз в «Карпатах» багато моїх знайомих, тому жодних проблем нема. Єдине, у попередньому турі я хотів зіграти тайм за молодіжну команду, але надірвав задню поверхню бедра. Таким чином, вилетів з обойми на два-три тижні. За винятком цього все в порядку.
– Ти приєднався до «Карпат» одним з останніх. Мав інші варіанти?
– Так, були й інші пропозиції. Але я абсолютно не шкодую, що вибрав «Карпати». Прийшов в хорошу команду. Мене влаштовують і тренери, і керівництво клубу. Я цілком задоволений.
– Які були перші враження від Львова?
– Насамперед, я знайшов квартиру, недалеко від бази. У новому місті я всього два тижні, практично ще нічого не знаю, за винятком того, де розташовуються історичний центр Львова і тренувальна база. Щоб все розвідати потрібен час. Але місто красиве – це факт!
– Зараз в команді досить багато гравців. Відчуваєш конкуренцію за місце у складі?
– В «Карпатах» не просто багато гравців, а багато хороших гравців. І конкуренція, безперечно, є. Так і має бути, бо без неї нереально рости. Якщо гравець знає, що він є основним виконавцем, то починається певна розслабленість, що може вилізти боком на тренуваннях чи в матчах. Щодо моїх конкурентів, то я грав і справа, і зліва, і під нападниками. Зрештою, не важливо, де грати. Головне – грати.
– То коли ми зможемо тебе побачити у складі?
– Я просто не хочу загадувати. Усе буде залежати від процесу реабілітації. Думаю, що за 2-3 тури вже приєднаюся до команди.
– У матчах проти «Карпат» у тебе були приємні і сумні події. Пригадуєш їх?
– Так, різного вистачало. Коли ще за «Дніпро» грав, здається в 2008 році, наприкінці матчу забив зі штрафного переможний гол. Це щодо приємних подій. А неприємні були не так і давно. Наш «Кривбас» програв «Карпатам» 6:0, а мене з поля вилучили... Так вийшло, що ми програли, чогось тоді не вистачило для нормальних дій. А щодо картки, то це було моє перше вилучення у Прем’єр-лізі. Я тоді навіть з арбітром не сперечався. Насправді, я не мав злого наміру, ударив суперника ненароком.
– Як гадаєш, чого зараз бракує «Карпатам»?
– Розумієте, на тренуваннях у нас все вдається. Але відчувається ще трохи незіграності, бо багато гравців пішли і багато прийшли. Моменти є, а реалізація з часом прийде. Бо хлопці б’ються, віддаються, лише голів бракує. От матч з «Арсеналом», наприклад. Скільки ж моментів було! Але Боровик тягнув усе, що можна. Я переконаний, що то був його найкращий матч в кар’єрі.
– У тебе є нагода звернутися до наших фанатів...
– Я не буду багато говорити і обіцяти. Єдине, прошу вас набратися терпіння. Підтримайте команду і вона віддячить. Упевнений, що команда буде додавати з кожним туром і тішити своїх шанувальників.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме