Главная Украинские Favbet Лига Сергій Морозов: "Власник "Севастополя" хоче перевести клуб із Криму на територію України"
^

Сергій Морозов: "Власник "Севастополя" хоче перевести клуб із Криму на територію України"

715
Сергій Морозов: "Власник "Севастополя" хоче перевести клуб із Криму на територію України"
Фото - fcsevastopol.com

У «Севастополі» поки що не беруться говорити про найближче майбутнє офіційно і передбачають кілька варіантів розвитку подій.

«7 червня відбудеться позачергове засідання Російського футбольного союзу, на якому розглянуть питання про включення Федерації Криму та Федерації Севастополя як суб’єктів Російського футбольного союзу. «Таврія» і «Севастополь» - це українські клуби, які зареєстровані у Федерації футболу України і не можуть бути зареєстровані в інших футбольних федераціях», - розповів керівник прес-служби клубу Максим Каратаєв.

Він додає, що коли пишуть про засідання РФС, на якому кримські клуби ймовірно приєднаються до чемпіонату Росії, про «Таврію» та «Севастополь» жодним чином не йдеться.

«Йдеться тільки про Федерацію Криму та Федерацію Севастополя і клуби, які входять до них. Якщо й якісь кримські команди гратимуть у чемпіонаті Росії, то це точно не «Таврія» і «Севастополь», адже вони зареєстровані у ФФУ», - прокоментував представник клубу.

Тренер і футбольний експерт Сергій Морозов стверджує, що теоретично така можливість у клубів є. Усе залежить від рішення УЄФА.

«УЄФА може піти на зустріч клубам, - коментує Сергій Морозов, - адже бажання клубів для асоціації завжди було пріоритетними. На мою думку, УЄФА може поступитися регламентом, аби зберегти дипломатичні відносини з Росією. На такі думки наштовхує реакція ФІФА щодо прохання світової спільноти забрати в Росії проведення чемпіонату світу у 2018 році. Нагадаю, що тоді дві найвпливовіші футбольні організації заявили, що вони залишаються поза політикою, і проведення ЧС-2018 залишається за Росією».

«Наскільки мені відомо, - продовжує Сергій Морозов, - власник «Севастополя» Вадим Новинський хоче перевести клуб із Криму на територію України: або в Кривий ріг, або в Київ замість «Арсеналу», який припинив своє існування, або ж в якесь інше місто. І я вважаю, що це правильна думка. Керівництво клубу може розвивати команду в іншому місті і я впевнений, зуміє завоювати симпатії місцевих вболівальників. Щоправда, сумніваюсь, що клуб й надалі носитиме назву «Севастополь».

У структурі клубу розглядають таку можливість, але уявляють це слабо.

«Проводити матчі на нейтральній території дуже складно. Як і для кого? Адже ми маємо своїх уболівальників, які не зможуть постійно їздити за клубом у Київ чи в Херсон, до прикладу. Також ми не можемо забезпечити відвідувачам потрібну безпеку на домашніх матчах. У нас завжди були повні стадіони, і футбол – це насамперед для уболівальників, а не для самих футболістів», - зазначив керівник прес-служби клубу.

«Усім зараз важко коментувати ситуацію з кримськими клубами, які зараз ніби знаходяться на території Росії, однак душею залишаються в Україні», - додає Сергій Морозов.

«Ніхто нічого не знає, - говорить Максим Каратаєв. - Тільки це ми зараз можемо сказати напевне. Зважаючи на обставини, швидше за все клуб не вийде на поле жодної ліги в наступному сезоні, однак не припинить повністю свого існування. Можливо, тільки дитяча футбольна академія зможе продовжити свою діяльність. «Севастополь», такий як є зараз, може повернутися в українську прем’єр-лігу, коли Крим повернеться у склад України. Коли це буде - за рік, за два чи за п’ятдесят – ніхто не скаже».

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: zaxid.net
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения