Главная Украинские Favbet Лига Роман Бебех: "Вихід "Ворскли" в Лігу Європи був би закономірним"
^

Роман Бебех: "Вихід "Ворскли" в Лігу Європи був би закономірним"

911
Роман Бебех: "Вихід "Ворскли" в Лігу Європи був би закономірним"
Відомий український телеведучий Роман Бебех, який завжди перебуває у вирі футбольних подій, відчуваючи гру на смак біля самісінької кромки поля, погодився поділитися своїми думками відносно сезону, що фінішував із прес-службою полтавської «Ворскли»…
- Романе, чи справедливе місце «Ворскли» в самісінькій середині турнірки на фініші сезону?
- Про справедливість у футболі, напевне, не варто говорити. Оскільки ця гра дуже часто не логічна. Були матчі, де “Ворскла” виривала «на жилах», в інших, навпаки, втрачала. Але справедливо могла опинитись на кілька позицій вище. І я впевнений, що цілком закономірним був би вихід в Лігу Європи. Але посипати голову попелом не потрібно. Команда прогресує і це важливо.
- Василь Сачко і його перший сезон на чолі команди: прорахунки, досягнення, новації?
- Були серйозні побоювання перед стартом сезону, як учорашній футболіст стане головним тренером. Але, як демонструє результат, це було правильне рішення керівництва “Ворскли”. Я говорив би не лише про Сачка, але й про його співпрацю з Лазоренком і Момотом. Саме ці люди допомагали Василю Вікторовичу ставати справді головним тренером. Адже це не просто красиві слова. Людина має відповідати певній посаді. І за результатами сезону можемо робити висновки, що Сачко та його команда впорались. Зрозуміло, що перемогу над “Шахтарем” він не забуде ніколи. Василеві Вікторовичу вдалося достукатись до вчорашніх партнерів, і це головне. Від жодного гравця полтавської команди я не почув жодного поганого слова про тренера. Навіть від тих, хто часто не потрапляє до основного складу. А це показник мікроклімату колективу.
- Найбільш яскраві та найневдаліші ігри. Короткий аналіз.
- Я б відзначив перемогу над “Шахтарем”, домашню нічию з “Динамо” та виїзне протистояння з “Дніпром”. Було помітно, що команда вміє організовано оборонятись і швидко виходити з оборони в атаку. Також можна було помітити
шалену самовіддачу хлопців. Повний провал – це домашня гра з “Дніпром”. Мені важко пояснити, що сталося з командою в другій половині другого тайму!
Як каже Віталій Кварцяний: "Растеряли все магниты". За такі матчі полтавським футболістам має бути соромно.
- Хто з гравців, маючи потенціал, розкрив себе ще не повною мірою?
- Мені імпонує менеджмент “Ворскли”. Маю на увазі селекційну роботу клубу. За останній рік до команди прийшли люди, які її реально підсилили. По суті, ставши її двигуном. Я про Дедечка, Міщенка, Турсунова, Яховіча... Хоча не обійшлося без невдалих придбань. Також відзначив би прогрес футболістів. Той же Пердута у гостьовому матчі з “Динамо” не дав особливо розгулятися Ярмоленку, проявив себе Ткачук, не зупиняється на досягнутому Громов. Також відзначив би Непогодова. Я коментував гру з “Волинню”, і, мені здалось, якби на його місці був Буффон, то й він пропустив би кілька. Не треба
забувати й про те, що керівництво “Ворскли” відпустило в оренду в чеський “Слован” Євгена Будніка. Це з точки зору іміджу клубу дуже важливо. Коли клуб не «цементує» на лавці людей, на яких особливо не розраховує тренер.
- Чи буде болючою втрата македонського нападника Яховіча?
- Втрата дасться взнаки, але Сачко знайде, ким замінити цього гравця. Всі ми розуміємо реалії сьогоднішнього дня. І клуб не може через силу тримати людей. В Полтаві вистачає кваліфікованих гравців. Хоча Бухарест ми ніколи не забудемо - приходить час тому ж Олегу Баранніку в черговий раз сказати своє слово.
- Можна сказати, що цей чемпіонат стане своєрідним фундаментом для більш вагомих звершень наступного?
- Всі очікують від “Ворскли” прогресу. Це був сезон становлення команди Сачка. Тепер варто вимагати результату. Чи буде “Ворскла” в євро кубках, залежить від дуже багатьох аспектів. Прогнозувати зараз – це як гадати на кавовій гущі. Якщо коуч продовжить в тому ж дусі, то наступного року вболівальники можуть готуватись до нових поїздок Європою, за якими так скучили.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения