Роман Бебех: "Вихід "Ворскли" в Лігу Європи був би закономірним"
^

Роман Бебех: "Вихід "Ворскли" в Лігу Європи був би закономірним"

576
Роман Бебех: "Вихід "Ворскли" в Лігу Європи був би закономірним"
Відомий український телеведучий Роман Бебех, який завжди перебуває у вирі футбольних подій, відчуваючи гру на смак біля самісінької кромки поля, погодився поділитися своїми думками відносно сезону, що фінішував із прес-службою полтавської «Ворскли»…
- Романе, чи справедливе місце «Ворскли» в самісінькій середині турнірки на фініші сезону?
- Про справедливість у футболі, напевне, не варто говорити. Оскільки ця гра дуже часто не логічна. Були матчі, де “Ворскла” виривала «на жилах», в інших, навпаки, втрачала. Але справедливо могла опинитись на кілька позицій вище. І я впевнений, що цілком закономірним був би вихід в Лігу Європи. Але посипати голову попелом не потрібно. Команда прогресує і це важливо.
- Василь Сачко і його перший сезон на чолі команди: прорахунки, досягнення, новації?
- Були серйозні побоювання перед стартом сезону, як учорашній футболіст стане головним тренером. Але, як демонструє результат, це було правильне рішення керівництва “Ворскли”. Я говорив би не лише про Сачка, але й про його співпрацю з Лазоренком і Момотом. Саме ці люди допомагали Василю Вікторовичу ставати справді головним тренером. Адже це не просто красиві слова. Людина має відповідати певній посаді. І за результатами сезону можемо робити висновки, що Сачко та його команда впорались. Зрозуміло, що перемогу над “Шахтарем” він не забуде ніколи. Василеві Вікторовичу вдалося достукатись до вчорашніх партнерів, і це головне. Від жодного гравця полтавської команди я не почув жодного поганого слова про тренера. Навіть від тих, хто часто не потрапляє до основного складу. А це показник мікроклімату колективу.
- Найбільш яскраві та найневдаліші ігри. Короткий аналіз.
- Я б відзначив перемогу над “Шахтарем”, домашню нічию з “Динамо” та виїзне протистояння з “Дніпром”. Було помітно, що команда вміє організовано оборонятись і швидко виходити з оборони в атаку. Також можна було помітити
шалену самовіддачу хлопців. Повний провал – це домашня гра з “Дніпром”. Мені важко пояснити, що сталося з командою в другій половині другого тайму!
Як каже Віталій Кварцяний: "Растеряли все магниты". За такі матчі полтавським футболістам має бути соромно.
- Хто з гравців, маючи потенціал, розкрив себе ще не повною мірою?
- Мені імпонує менеджмент “Ворскли”. Маю на увазі селекційну роботу клубу. За останній рік до команди прийшли люди, які її реально підсилили. По суті, ставши її двигуном. Я про Дедечка, Міщенка, Турсунова, Яховіча... Хоча не обійшлося без невдалих придбань. Також відзначив би прогрес футболістів. Той же Пердута у гостьовому матчі з “Динамо” не дав особливо розгулятися Ярмоленку, проявив себе Ткачук, не зупиняється на досягнутому Громов. Також відзначив би Непогодова. Я коментував гру з “Волинню”, і, мені здалось, якби на його місці був Буффон, то й він пропустив би кілька. Не треба
забувати й про те, що керівництво “Ворскли” відпустило в оренду в чеський “Слован” Євгена Будніка. Це з точки зору іміджу клубу дуже важливо. Коли клуб не «цементує» на лавці людей, на яких особливо не розраховує тренер.
- Чи буде болючою втрата македонського нападника Яховіча?
- Втрата дасться взнаки, але Сачко знайде, ким замінити цього гравця. Всі ми розуміємо реалії сьогоднішнього дня. І клуб не може через силу тримати людей. В Полтаві вистачає кваліфікованих гравців. Хоча Бухарест ми ніколи не забудемо - приходить час тому ж Олегу Баранніку в черговий раз сказати своє слово.
- Можна сказати, що цей чемпіонат стане своєрідним фундаментом для більш вагомих звершень наступного?
- Всі очікують від “Ворскли” прогресу. Це був сезон становлення команди Сачка. Тепер варто вимагати результату. Чи буде “Ворскла” в євро кубках, залежить від дуже багатьох аспектів. Прогнозувати зараз – це як гадати на кавовій гущі. Якщо коуч продовжить в тому ж дусі, то наступного року вболівальники можуть готуватись до нових поїздок Європою, за якими так скучили.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме