Іван Гецко: "Динамо" купує футболістів, які не здатні підсилити гру команди"
^

Іван Гецко: "Динамо" купує футболістів, які не здатні підсилити гру команди"

592
Іван Гецко: "Динамо" купує футболістів, які не здатні підсилити гру команди"
Фото - sport-express.ua

Нагорі турнірної таблиці найбільшою несподіванкою стало здобуття харківським «Металістом» «срібла», а київським «Динамо» — «бронзи». В історії обох клубів нагород такого ґатунку ще не було.

— Нічого дивного у цьому немає, «Металіст» заслужив на «срібло», — заявив відомий у минулому футболіст Іван Гецко. — Очні зустрічі цих команд підтвердили це. Мирон Маркевич планомірно, рік за роком готував свій колектив до виходу в Лігу чемпіонів. «Динамо» ж, навпаки, котилося донизу. Тому результати команд є закономірними.

— Які причини деградації «Динамо»?

— Юрій Сьомін та Валєрій Ґаззаєв спробували прищепити киянам свій стиль футболу. Їм це не вдалося. Ба більше, через такі експерименти в «Динамо» з’явилися проблеми. Тому Ігор Суркіс і запросив на тренерську лаву Олега Блохіна, який добре знає, що таке «динамівський» футбол. Крім того, мені незрозуміла логіка придбань киян. Вони купують футболістів, які не здатні підсилити гру команди. Постійно повторюють одне й те ж: потрібен час на адаптацію. Вони грають у якийсь секретний футбол? Чому ж тоді «Металіст» у більшості випадків бере легіонерів, які вже через два тижні грають в основі?

— Щоб відвоювати путівку в Лігу чемпіонів, «Динамо» потрібно підсилюватися?

— Безперечно, кількох виконавців придбати не завадило б. Але спершу потрібно розібратися із тими гравцями, які вже є в тренера. Олегу Блохіну потрібно сформувати кістяк, пояснити їм своє бачення футболу, а до цього кістяка уже додавати новобранців.

— Що скажете про «Дніп­ро»?

— Команді бракує стабільності. Там хороші виконавці, але чомусь вони не можуть рівно відіграти сезон. Восени всі тішилися їхнім футболом, а навесні ситуація кардинально змінилася. Щось тренерський штаб не враховує у зимовій підготовці.

Оцените
Поделитесь
Источник: gazeta.lviv.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме