Микола Жовтюк: "Суддю не переконаєш, якщо в руках червона картка"

Микола Жовтюк: "Суддю не переконаєш, якщо в руках червона картка"

190

Микола Жовтюк досить несподівано вийшов у стартовому складі, але своєю роботою довів, що тренер не помилився з цим рішенням. Він неодноразово переривав гострі атаки «Шахтаря», а в кінці першого тайму забив гол. Правда, до кінця матчу Микола не дограв...

Микола Жовтюк: "Суддю не переконаєш, якщо в руках червона картка" - изображение 1Миколо, ти сподівався на те, що Тренер поставить тебе в основу?

– Не знав точно. Бо награвався і я, і Гаращенков. В останній момент Тренер довірив місце мені. Казав, щоб я не хвилювався, що я маю шанс і він на мене розраховує.

– Багато суперечок викликав твій гол...

– Я підключився на кутовий. Коли пішла подача, то думав, що Каніболоцький перехопить м’яча, але він пролетів повз, а я ледь зреагував і підставив ногу. Я побачив, що м’яч перетнув лінію воріт, тому, звісно ж, почав радіти. А суддя не одразу зреагував, йому, очевидно, підказав помічник за воротами.

Що скажеш про своє вилучення?

– Я фолив. Адріано біг паралельним курсом, зміщався на фланг. Він зіграв «на прокидці». Я вже бачив м’яча перед собою, але не влучив по ньому.

Чекав на червону картку?

– Я думав, що відсотків на 80 буде червона. Мабуть, не варто було його чіпати, може партнери підстрахували б. Буде мені наука.

З суддею не сперечався?

– Не переконаєш його вже, якщо в руках червона картка.

Звідки додивлявся матч?

– Наверху з роздягальні, разом зі Штілічем.

– Все ж «Карпати» не поступалися «Шахтарю», згоден?

– Так. Вважаю, що ми не тільки на нічию награли, могли і виграти, але знову пропускаємо дитячі голи. Знали, що «Шахтар» забиває багато з флангів. Нам на цьому акцентували увагу тренери. Отакі передачі, як від Шевчука, дуже важко дістати. Будемо старатися надалі...

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Ото болелам скажи, и Цыганыку, а то он полтайма гундел," такая команда как Шахтер не нуждается в такой помощи судей..."

    0+ 0- 0
    +-
    Sith
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Лучшие букмекеры