Анатолій Демяненко: "Нам не вистачило холоднокровності"
^

Анатолій Демяненко: "Нам не вистачило холоднокровності"

509
Анатолій Демяненко: "Нам не вистачило холоднокровності"
Фото - shakhtar.com

Головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко після матчу з «Дніпром» відповів на запитання журналістів.

- Я думаю, що гра глядачам сподобалась, ми все-таки граємо в першу чергу для глядачів, звичайно, бажано при цьому набирати очки. Звичайно, ці незрозумілі вилучення, але, в принципі, я задоволений самовіддачею та бажанням гравців. Тим більше, що ви бачили які в нас були великі кадрові проблеми: травми у Лопеса і Шандрука, дискваліфікації у Суботича, Сімініна та Пилипчука. Загалом я вважаю, що результат сьогодні закономірний. Були хороші атаки, але нам не вистачило холоднокровності, гравці чомусь поспішали.

- Чи важке було сьогодні поле?

- Так було в’язким, ви ж бачили, як втомилися сьогодні гравці. Я не пам’ятаю, коли ще був такий березень, ми змушені були виїхати на п’ять днів зборів в Сімферополь, тому що тут не було де тренуватись. Ми тренувались два дні на снігу перед «Зорею» і відразу вискочили болячки у Лопес і Шандрука. Я ще коли приходив у «Волинь», наголошував, що найголовніше – це поля та база.

- Стосовно бази, наскільки довго її ще чекати?

- Я вже навіть і не знаю, боюсь про це говорити.

- Який відрізок гри вам найбільше сподобався по якості і самовіддачі: коли грали одинадцять проти десять чи дев’ять проти десяти?

- Ми непогано виглядали на початку гри, а коли грали в меншості нам довелося більшою мірою захищатися, було трохи важко. Взагалі, гра проходила на зустрічних курсах – то ми володіли ініціативою, то суперник. Я вдячний хлопцям за самовіддачу і ставлення до своїх обов’язків. Не секрет, що зараз у команди є деякі проблеми, тому вони молодці.

- Якщо перенести гру в чемпіонаті на гру в кубку проти Дніпра…

- Будемо так само викладатися. Я налаштовую гравців, щоб вони виходили на кожну гру і викладалися на максимум. Коли гравець викладається, і він сам росте, і команда росте.

- Наскільки серйозна травма у Бікфалві?

- Зараз важко щось говорити, будемо дивитись. Не знаю, хто буде грати проти «Металіста» – ці травми і дискваліфікації... Але життя продовжується… Бачите, який в нас складний календар: «Шахтар», «Динамо», «Зоря» на виїзді при жахливому суддівстві, далі – «Металіст», але нічого, це, можливо, до кращого, команда буде рости.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме