FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Анатолій Демяненко: "Нам не вистачило холоднокровності"
^

Анатолій Демяненко: "Нам не вистачило холоднокровності"

1083
Анатолій Демяненко: "Нам не вистачило холоднокровності"
Фото - shakhtar.com

Головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко після матчу з «Дніпром» відповів на запитання журналістів.

- Я думаю, що гра глядачам сподобалась, ми все-таки граємо в першу чергу для глядачів, звичайно, бажано при цьому набирати очки. Звичайно, ці незрозумілі вилучення, але, в принципі, я задоволений самовіддачею та бажанням гравців. Тим більше, що ви бачили які в нас були великі кадрові проблеми: травми у Лопеса і Шандрука, дискваліфікації у Суботича, Сімініна та Пилипчука. Загалом я вважаю, що результат сьогодні закономірний. Були хороші атаки, але нам не вистачило холоднокровності, гравці чомусь поспішали.

- Чи важке було сьогодні поле?

- Так було в’язким, ви ж бачили, як втомилися сьогодні гравці. Я не пам’ятаю, коли ще був такий березень, ми змушені були виїхати на п’ять днів зборів в Сімферополь, тому що тут не було де тренуватись. Ми тренувались два дні на снігу перед «Зорею» і відразу вискочили болячки у Лопес і Шандрука. Я ще коли приходив у «Волинь», наголошував, що найголовніше – це поля та база.

- Стосовно бази, наскільки довго її ще чекати?

- Я вже навіть і не знаю, боюсь про це говорити.

- Який відрізок гри вам найбільше сподобався по якості і самовіддачі: коли грали одинадцять проти десять чи дев’ять проти десяти?

- Ми непогано виглядали на початку гри, а коли грали в меншості нам довелося більшою мірою захищатися, було трохи важко. Взагалі, гра проходила на зустрічних курсах – то ми володіли ініціативою, то суперник. Я вдячний хлопцям за самовіддачу і ставлення до своїх обов’язків. Не секрет, що зараз у команди є деякі проблеми, тому вони молодці.

- Якщо перенести гру в чемпіонаті на гру в кубку проти Дніпра…

- Будемо так само викладатися. Я налаштовую гравців, щоб вони виходили на кожну гру і викладалися на максимум. Коли гравець викладається, і він сам росте, і команда росте.

- Наскільки серйозна травма у Бікфалві?

- Зараз важко щось говорити, будемо дивитись. Не знаю, хто буде грати проти «Металіста» – ці травми і дискваліфікації... Але життя продовжується… Бачите, який в нас складний календар: «Шахтар», «Динамо», «Зоря» на виїзді при жахливому суддівстві, далі – «Металіст», але нічого, це, можливо, до кращого, команда буде рости.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения