FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Денис Дедечко: "Вийде пробитися до Ліги Європи — добре, не вийде — буде до чого прагнути й рости"
^

Денис Дедечко: "Вийде пробитися до Ліги Європи — добре, не вийде — буде до чого прагнути й рости"

1014
Денис Дедечко: "Вийде пробитися до Ліги Європи — добре, не вийде — буде до чого прагнути й рости"
Фото - Анна Барко, FootBoom.com

На думку одного з лідерів «Ворскли», кілька гравців із тих, хто нині на перегляді, точно залишаться в команді.

Денисе, як ви загалом оцінюєте перший турецький збір? Усе пройшло за планом, без жодних ексцесів чи несподіванок?

— У принципі, усе пройшло так, як ми і планували. Погода, дякувати Богу, корективів не вносила, тому відпрацювали наповну. Перед самим від’їздом додому тренерський штаб заявив, що задоволений нашою роботою. А якщо вже тренери так сказали, то і справді усе пройшло добре.

Спершу контрольні матчі у вас якось не склалися: поразка, нічия, а вже потім дві перемоги. Це результат посилених тренувань і того, що команда набрала хід чи все ж дався взнаки клас суперників?

— Думаю, це звичайнісінький збіг обставин. Перший збір, перші матчі… На них особливої уваги звертати не варто. У нас два місяці не було ігор, а зараз ми під серйозними навантаженнями. Тому ці перші спаринги ніякої об’єктивної інформативної картинки не можуть дати взагалі. От під час другого збору — там уже можна буде про щось судити. Тоді у нас і матчів буде більше. Та й на цьому зборі ми бігали по одному тайму, а там уже будуть для нас повноцінні поєдинки.

Який із матчів видався, на ваш погляд, найважчим? Тобто проти кого було грати найскладніше?

— Мабуть, найважче було сидіти на лавці й дивитися, як хлопці першу гру грають. («УФ» застав Дениса у доброму гуморі). А якщо серйозно, то усі суперники були фактично рівними. Можливо, найважчим в ігровому сенсі видався останній поєдинок (мова йде про матч проти «Хрватскі Драговоляца», який полтавці виграли з рахунком 2:0). Хоча природно, що під кінець завжди найтяжче.

На офіційному сайті з’явилася замітка про неймовірну зливу перед матчем з «Драговоляцем». Дощ вам не дуже завадив?

— О, так! Дощ тоді був на славу. Єдине, що, може, настрій зіпсував, а так, щоб завадив, то ні. У нас на третю годину була запланована гра, і до трьох періщила злива. Заспокоївся аж під вечір. Я грав тоді у першому таймі, і ми тоді діяли за вітром, а от хлопцям, які вийшли на другу половину зустрічі, було складніше. Там до центру поля було тяжко дістатися, не те що до воріт добити.

Коли ви тренувалися в Туреччині, тут в Україні Інтернет гудів, мовляв, у «Ворсклі» з’явився корейський футболіст? Вам з корейцями не доводилося пліч-о-пліч тренуватися? І як сприйняли таку «звістку» із ЗМІ?

— Скажу чесно, я сам був (пауза) вражений. Мені батьки чи хтось із друзів подзвонив і таке ж питання поставив. Я потім одного із тренерів запитав, мовляв, що це за інформація, звідки вона могла взятися, та він просто плечима знизав. Виходить, ні гравці, ні тренери про корейців і не чули, а у ЗМІ з’являються такі новини. Ну що тут можна сказати…

Ви як один із лідерів команди, як оціните старання потенційних новачків? Хтось із них, на ваш погляд, уже заслужив у майбутньому грати у футболці «Ворскли»?

— Відпрацювали усі добре, я би навіть сказав, добросовісно. Хтось підійшов, хтось не підійшов, та я не вправі про це говорити. Подивимося. Наскільки я знаю, поки ніхто контракт не підписав. Але я думаю, що кілька чоловік залишаться.

А як ви самі оцінюєте свою роботу на цих зборах? Як вважаєте, наскільки ви готові до відновлення чемпіонату? Ну от якби грати з «Іллічівцем» на цих вихідних?

— До другого збору я готовий на сто відсотків (сміється). Та ну, ще далеко до того, далеко.

Перший весняний тур ви пропускаєте, за календарем там гра з «Арсеналом». Уже відомо, як зміниться ваш підготовчий графік?

— Настільки я розумію, поки відходів від визначеного плану не було. Скоріше за все, після третього збору у нас буде на один-два вихідних більше, от і все. А якихось серйозних, ґрунтовних змін, скоріше за все, не буде.

Яка у вас була культурна програма в Туреччині? Може, якісь екскурсії запам’яталися, чи весь час приділили наполегливим тренуванням?

— Та ні, ніяких культурних програм не було, та вони й не планувалися, за великим рахунком. Був один напіввихідний після гри, от і все. А так у дворазовому режимі інтенсивно тренувалися, нікуди не їздили. Та, чесно кажучи, коли туди їздиш уже в 155-й раз, то немає там на що дивитися.

І наостанок, які цілі у вас на весняну частину чемпіонату, на якому місці в турнірній таблиці ви хотіли би бачити «Ворсклу»?

— Звісно, що я особисто хотів би бачити «Ворс­клу» в зоні єврокубків, це зрозуміло. А щодо цілі, то кричати, бігати на кожному кроці, що ми хочемо у єврокубки, як на мене, це трохи некоректно. Наше завдання — виходити і грати. Якщо вийде пробитися до Ліги Європи — то дуже добре, не вийде — значить буде до чого прагнути й рости. А такої категоричності, мовляв, якщо не в єврокубки, то розстріляємо, у нас немає.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения