FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Бесо Чіхрадзе: "Григорчук вже давно цікавився Окріашвілі"
^

Бесо Чіхрадзе: "Григорчук вже давно цікавився Окріашвілі"

1265
Бесо Чіхрадзе: "Григорчук вже давно цікавився Окріашвілі"
Фото - Алексей Устюжанин, FootBoom.com

Агент Торніке Окріашвілі прокоментував перехід свого підопічного до «Чорноморця».

— Пане Бесо, в минулій нашій розмові ви говорили, що для Окріашвілі прерогативою є виступ за донецький «Шахтар», однак зовсім нещодавно його на рік орендував «Чорноморець». Чому так сталося?

— Обставини склалися таким чином, що містер Луческу поки що не захотів брати Торніке до свого складу, надавши йому можливість спробувати свої сили в іншому колективі. А Роман Григорчук вже давно цікавився моїм підопічним, відтак керівництво «Чорноморця» вийшло з конкретною пропозицією на «Шахтар» й «гірники» відпустили його.

— Виходить, що Окріашвілі міг раніше опинитися у таборі «моряків»?

— Так, Григорчук хотів його ще влітку до себе забрати, однак тоді очільники «Іллічівця» дуже наполегливо попросили Торніке залишитися в команді. Ну а цього разу вже все зрослося. «Чорноморець» проявив наполегливість, а з Маріуполем розійшлися за обопільною згодою. Все-таки йому краще було піти звідти, адже для себе Окріашвілі на берегах Азовського моря не бачив спортивної мотивації.

— Угоду одесити з вашим підопічним підписали лише після першого збору. В Туреччині Окріашвілі проходив оглядини?

— Якщо пам’ятаєте, у нього була неприємна травма, після якої Торніке довелося довгий час відновлюватися. На першому зборі в Туреччині Роман Йосипович хотів переконатися, що його функціональний стан відповідає рівню «Чорноморця» і що він повністю залікував хворе коліно. Ніяких, так би мовити, оглядин він не проходив, адже Окріашвілі добре знають, він гравець національної збірної Грузії.

— Торніке не ділився з вами думками з приводу того, наскільки йому подобається «Чорноморець»? Узагалі, чи комфортно йому там перебувати?

— Звісно, ми з ним говорили з даного приводу. Він розповідав про клуб, про атмосферу усередині колективу, вимоги Григорчука. Сказав, що клубна інфраструктура на високому рівні і йому там усе подобається. До того ж, «Чорноморець» команда атакуюча, граюча, з характером й вирішує серйозні турнірні завдання, що, безумовно, для молодого футболіста є гарним стимулом для подальшого росту.

— Отже, перехід Окріашвілі — це винятково прерогатива наставника одеситів?

— Так, це правда. Роман Йосипович і в нещодавньому інтерв’ю заявив, що він вірить у Торніке й покладає на нього великі надії.

Можливо, ви знаєте, чому саме Луческу вирішив не залишати вашого гравця у складі «Шахтаря», адже у «гірників» й місце звільнилося після повернення Гречишкіна до «Іллічівця»?

— Гадаю, пан Луческу має свої тактичні побудови, в яких він поки що не бачить Окріашвілі.

— А зі здоров’ям в Торніке усе гаразд, ніщо його наразі не турбує?

— Слава Богу, вже все нормально. По повній програмі він почав працювати з листопада минулого року. Тобто у плані здоров’я з ним усе в пов­ному порядку. Сподіваюся, в майбутньому його травми обходитимуть стороною.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ukrfootball.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения