FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Юрій Габовда: "Є проблеми психологічного характеру"
^

Юрій Габовда: "Є проблеми психологічного характеру"

778
Юрій Габовда: "Є проблеми психологічного характеру"

Як заявляв перед грою нападник кримчан, ця гра для нього буде принциповою та відповідальною. Воно й не дивно, адже саме тут, у Львові, починався футбольний шлях Юрія Габовди. Його слова з ділом не розішлися, Юрій був одним з кращих на полі у складі своєї команди. Але це «Таврії» не допомогло...

– Завжди приємно додому повертатися. Тут рідні люди, фани, трибуни. Не приємно лише після матчу сходити з поля за такого рахунку...

– Вважаєш, «Таврія» заслужила на очки?

– Ми билися на полі. Думаю, що нічию заслужили. Я не буду коментувати деякі епізоди, всі розуміють, про що говорю. Може я зараз на емоціях... «Карпати» хороша команда. Я гадаю, що вони можуть чесно виходити і вигравати в будь-яких суперників... Але раз вони перемогли, отже використали наші помилки. У нас не вдавалися деякі моменти командної гри.

– Що не вистачає зараз «Таврії»?

– Проблеми більш психологічного фактору. Справа не лише в грі. Останнє місце давить на кожного. Дуже важко в такій ситуації. Після перемоги над «Металургом» на нас чекали гранди. Але ми постійно додавали і билися на полі в кожній грі.

– Як зустріли тебе львівські фанати?

– У нас з ними дуже теплі стосунки. Вони прийшли підтримати мене після гри. Я їм дуже вдячний.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения