FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Максим Шацьких: "З "Динамо" не вітали, можливо ще ніхто й не в курсі"
^

Максим Шацьких: "З "Динамо" не вітали, можливо ще ніхто й не в курсі"

1037
Максим Шацьких: "З "Динамо" не вітали, можливо ще ніхто й не в курсі"

Одразу після підписання конт­ракту з київським "Арсеналом" Максим Шацьких люб’язно погодився поспілкуватись із "УФ", розповівши, чому вирішив повернутися до лав столичного клубу, та на яку мету зорієнтована його нова-стара команда.

- Максиме, чи можна вже офіційно привітати? Чи, нарешті, підписали контракт із "Арсеналом" (розмова відбулася на початку тижня)?

- Саме так, уклав угоду з київським клубом.

- Якщо не секрет, на який термін?

- 1+1.

- Як відбувався процес переговорів?

- Нормально, як звичайно. Залишалася деяка формальність, але ж формальність - це найголовніше. Зараз уже відкрито можу сказати, що я - гравець "Арсеналу".

- Хто був ініціатором вашого повернення до "Арсеналу"?

- Ми спілкувались, і керівництво клубу хотіло мене бачити в команді ще взимку. Та зимою це було тяжко, нереально й неправильно, адже на той час грав за "Чорноморець".

- Напевне, вже засумували за Києвом? Ваша сім’я була з вами в Одесі?

- Жодних проблем із цим не було. Дружина туди-сюди літала з дітьми. А ось із початком навчання подібне буде не зовсім зручно. Із професійної ж точки зору, справа скоріше в тому, який футбол сповідує "Арсенал" і тренер Юрій Михайлович Бакалов… Я завжди говорив, що потрібно отримувати насолоду від улюбленої справи, а не катувати себе.

- Скажіть, хтось із ваших колишніх колег з "Динамо" вже привітав із поверненням до Києва?

- Та ні, а хто мене може привітати?

- Можливо, Олег Гусєв чи Олександр Шовковський?

- Ні. Можливо, ще ніхто й не в курсі. Хоча про мій перехід до "Арсеналу" писали ще три-чотири дні тому… Усі знають, окрім мене, що я підписав. Таке буває.

- Ви з Юрієм Бакаловим обговорювали плани "Арсеналу" на новий сезон?

- Звісно ж, це - Ліга Європи. А який сенс інших завдань? Не розумію. Є цілі, до яких треба прагнути, а не тягнутися просто так. Чи то бути просто в десятці, чи, як деякі ставлять завдання, бути вище восьмого місця, чи не вилетіти…

- Команда відлітає до Словенії на продовження тренувальних зборів. Коли приєднаєтеся до колективу?

- Паспорт уже віддав, представники клубу зустрінуться із консулом, отож знатиму, коли саме поїду. Якщо встигнуть із документами, то полечу разом із командою.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения