FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Харківська обласна рада ухвалила рішення про відчуження ОСК "Металіст"
^

Харківська обласна рада ухвалила рішення про відчуження ОСК "Металіст"

1136
Харківська обласна рада ухвалила рішення про відчуження ОСК "Металіст"
Фото - metalist.ua

У ході пленарного засідання ХХІІ сесії Харківської обласної ради депутати розглянули питання «Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області». До переліку об’єктів, що підлягають відчуженню на конкурсній основі, було включено Єдиний майновий комплекс Комунального підприємства «Обласний спортивний комплекс «Металіст».

Під час обговорення проекту рішення, відповідаючи на запитання депутатів, начальник Управління обласної ради з питань комунальної власності Анатолій Поливаний повідомив, що первинна вартість об’єкту складає майже 570 мільйонів гривень.

Як зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, продаж стадіону «Металіст» дасть можливість поповнити бюджет розвитку регіону та спрямувати кошти на будівництво стратегічно важливих об’єктів. Під час голосування 87 депутатів підтримали відповідний проект рішення.

По завершенні сесії Сергій Чернов у ході брифінгу повідомив, що подальшою процедурою передбачається підготовка відповідного пакету документів. Потім буде створена комісія з відбору оцінника на конкурсній основі. Впродовж місяця здійснюватиметься фінансовий аудит, після чого розпочне роботу конкурсна комісія з відчуження об’єкту. Вона визначатиме переможця, який отримає право викупити цілісний майновий комплекс «Металіст». Орієнтовно вся процедура триватиме близько 2 місяців. Ймовірно, на початку вересня з’явиться змога укласти угоду з власником, після чого почнуть надходити кошти в обласний бюджет.

Торкаючись питання використання цих коштів, голова обласної ради висловив припущення, що вони будуть спрямовані на будівництво метрополітену, реконструкцію філармонії та Харківського історичного музею. Остаточне рішення у цьому питанні, підкреслив Сергій Чернов, ухвалюватиме сесія обласної ради.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения