У "Говерли", "Карпат" та "Волині" можуть відкликати атестат на право участі в УПЛ

У "Говерли", "Карпат" та "Волині" можуть відкликати атестат на право участі в УПЛ

103
У "Говерли", "Карпат" та "Волині" можуть відкликати атестат на право участі в УПЛ

У п’ятницю, 30 травня, у Будинку футболу під головуванням Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

Серед питань порядку денного основним був пункт, який передбачав визначення кількості клубів на отримання атестату, який дає право участі у клубних змаганнях УЄФА спортивного сезону 2014/2015 рр.

Заслухавши інформацію від Ігоря Гатаулліна стосовно стану справ у клубах, що за спортивним критерієм отримали можливість взяти участь в єврокубках сезону 2014/15, а також після обговорення існуючих проблем у клубах-претендентах на отримання ліцензії УЄФА, члени Комітету склали список клубів для участі в європейських турнірах, який далі розглядатиме та затверджуватиме УЄФА.

Далі було розглянуто питання відповідності фінансовим вимогам та критеріям Регламенту з атестації клубів Прем’єр-ліги України клубів ФК «Говерла» (Ужгород), ФК «Карпати» (Львів) та ФК «Волинь» (Луцьк). Ці три клуби поєднує одне − заборгованість перед футболістами або тренерами.

Після того, як було вислухано бачення представників клубів, яка були присутні на засіданні, Комітет визначив термін для виявлення позитивної динаміки у зменшенні існуючої заборгованості − 10 червня. Якщо у встановлений строк вищевказані футбольні клуби не покажуть позитивні зрушення у приведенні фінансового критерію до норми, Комітет залишить за собою право відкликати атестат на право участі у змаганнях Української Прем’єр-ліги сезону 2014/15.

Наостанок було повідомлено, що наступне засідання відбудеться 10 червня. На ньому будуть розглянуті підсумки атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ, а також пройде заключний розгляд питання щодо видачі атестату, який дає право на участь у Другій лізі футбольному клубу «Барса» (Суми).

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Я не розумію... а чого до цього переліку не включають клуби, в яких нема домашнього стадіону в "рідному" місті? А це, окрім з Криму - три з Донецька і один з Луганди... З Марика - можливо, там заспокоється ще...

  0+ 0- 0
  +-
  А.Олексин
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров