Главная Украинские Favbet Лига Олександр Рибка: "Настрій у команді вже давно не зовсім хороший"
^

Олександр Рибка: "Настрій у команді вже давно не зовсім хороший"

839
Олександр Рибка: "Настрій у команді вже давно не зовсім хороший"
Фото - Анна Барко, Footboom.com

Голкіпер «біло-синіх» Олександр Рибка розповів про настрій у команді та про своє бажання повернутись до збірної України.

- Який в команді настрій після прикрої поразки «Металургу»?

- Настрій у команді вже давно не зовсім хороший, але, думаю, що опускати руки все-одно не можна. Потрібно рухатись вперед, життя на цьому не закінчується і у нас ще є можливість виграти кубок України. Ми будемо робити все можливе, щоб хоча б якось порадувати наших вболівальників

- З ким важче конкурувати: з Максимом Ковалем чи Андрієм П’ятовим?

- Важко відповісти на це питання, адже вони обидва голкіпери високого рівня і є претендентами на місце у збірній. В принципі, конкуренція ще нікому не заважала, це лише «йде на руку» будь-якому гравцю.

- Чи можете порівняти тренерські стилі Олега Блохіна та Мірчі Луческу?

- Я думаю, буде негарно з мого боку порівнювати їх. Взагалі, у кожного тренера своя філософія та своє бачення футболу. І це абсолютно дві різні людини.

- Що змінилося після призначення Сергія Реброва виконуючим обов’язки головного тренера?

- Кардинально нічого не змінилось. Тобто все те, що ми напрацьовували на зборах так і залишилось. Робота ведеться у тому ж напрямку. Кардинальних змін не сталось.

- Чи не надходив виклик до збірної України?

- Не знаю, подивимось. Якщо в травні буде якась гра збірної та якщо тренерський штаб вирішить, що я своєю грою заслужив потрапити до лав збірної, то я буду дуже радий.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения