Олександр Рибка: "Настрій у команді вже давно не зовсім хороший"
^

Олександр Рибка: "Настрій у команді вже давно не зовсім хороший"

321
Олександр Рибка: "Настрій у команді вже давно не зовсім хороший"
Фото - Анна Барко, Footboom.com

Голкіпер «біло-синіх» Олександр Рибка розповів про настрій у команді та про своє бажання повернутись до збірної України.

- Який в команді настрій після прикрої поразки «Металургу»?

- Настрій у команді вже давно не зовсім хороший, але, думаю, що опускати руки все-одно не можна. Потрібно рухатись вперед, життя на цьому не закінчується і у нас ще є можливість виграти кубок України. Ми будемо робити все можливе, щоб хоча б якось порадувати наших вболівальників

- З ким важче конкурувати: з Максимом Ковалем чи Андрієм П’ятовим?

- Важко відповісти на це питання, адже вони обидва голкіпери високого рівня і є претендентами на місце у збірній. В принципі, конкуренція ще нікому не заважала, це лише «йде на руку» будь-якому гравцю.

- Чи можете порівняти тренерські стилі Олега Блохіна та Мірчі Луческу?

- Я думаю, буде негарно з мого боку порівнювати їх. Взагалі, у кожного тренера своя філософія та своє бачення футболу. І це абсолютно дві різні людини.

- Що змінилося після призначення Сергія Реброва виконуючим обов’язки головного тренера?

- Кардинально нічого не змінилось. Тобто все те, що ми напрацьовували на зборах так і залишилось. Робота ведеться у тому ж напрямку. Кардинальних змін не сталось.

- Чи не надходив виклик до збірної України?

- Не знаю, подивимось. Якщо в травні буде якась гра збірної та якщо тренерський штаб вирішить, що я своєю грою заслужив потрапити до лав збірної, то я буду дуже радий.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме