Главная Украинские Favbet Лига Кравченка дискваліфіковано на три матчі, Павлова на один (+ відео)
^

Кравченка дискваліфіковано на три матчі, Павлова на один (+ відео)

1010
Кравченка дискваліфіковано на три матчі,  Павлова на один (+ відео)

У середу, 30 квітня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу провів своє чергове засідання.

Головного тренера маріупольського «Іллічівця» М. Павлова відсторонено на один матч (вже відбув дискваліфікацію) після вилучення з меж технічної зони у матчі 20-го туру чемпіонату з полтавською «Ворсклою», що відбувся 24 квітня 2014 року. На «Іллічівець» чекають фінансові санкції у розмірі 5 тисяч гривень.

Три матчі дискваліфікації отримав футболіст дніпропетровського «Дніпра» С. Кравченко за нецензурні висловлювання на адресу арбітра 24 квітня 2014 року у матчі 20-го туру чемпіонату із ужгородською «Говерлою».


Два матчі пропустить футболіст львівських «Карпат» І. Сілецький, вилучений з поля за небезпечний напад на суперника з ризиком нанесення травми 23 квітня 2014 року у матчі 10-го туру чемпіонату U-19 з харківським «Металістом».

За небезпечний напад на суперника з ризиком нанесення травми 27 квітня 2014 року у матчі 27-го туру чемпіонату із львівськими «Карпатами» гравця запорізького «Металурга» О. Годіна дискваліфіковано на два матчі.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения