FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олег Венглинський: "Підопічні Рамоса виявилися неготові до такого "Динамо"
^

Олег Венглинський: "Підопічні Рамоса виявилися неготові до такого "Динамо"

815
Олег Венглинський: "Підопічні Рамоса виявилися неготові до такого "Динамо"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Екс-форвард «Динамо» та «Дніпра» про київський матч.

— Головне, на мою думку, те, що матч цілком виправдав наші сподівання та свій статус цент­рального в турі: футбол був якісний, боротьба — справжня, результат — закономірний…

Не можу погодитися з думкою, що «Динамо» аж настільки переважало «Дніпро», щоби говорити про те, що хтось когось «виніс». Окрім усього іншого, не хочу ображати команду, в якій провів найкращі свої ігрові роки… Головний підсумок у тому, що підопічні Рамоса, мабуть, виявилися неготові до такої боротьби, до такого матчу, до такого «Динамо». До якого, запитаєте ви? Кияни діяли потужно, швидко, з пресингом, активно застосовуючи як фланги, так і довгі діагональні передачі з центра поля. Так, можна сказати, що динамівці зім’яли дніпрян: у перші 20 хвилин гості, склалося враження, виглядали розгубленими… Іще одне: в Київ повертається «фірмова» ознака «синьо-білих» — швидкі голи на перших хвилинах…

Чи можна вести мову, що Рамос і його хлопці наперед були беземоційні, бо бачили турнірну таблицю? Так, до певної міри: принаймні на підсвідомому рівні вони розуміли, що їхнє відставання надто значне, а Київ сьогодні, тим паче вдома, надто сильний… Кияни набрали ходу, ось і форвард дніпрян Матеус у інтерв’ю напередодні заявив, що з «Динамо» його команді гратиметься складніше, ніж із «Шахтарем». Його прогноз справдився.

Героєм матчу, безумовно, став Аруна: опорний півзахисник, який двічі забивав м’ячі. Він уже кілька місяців відзначається такими підключеннями в атаку з глибини, які дуже небезпечні: справа в тому, що захисникам легше «розібрати» виконавців атакувального плану, бо останні — поруч, натомість футболіста, який потрібної миті з’являється наче нізвідки, опікати вкрай складно — спрацьовує ефект несподіваності. Видно, що цей хлопчина дуже впевнений у собі, у своїх силах, адже зверніть увагу бодай на те, з яким азартом, легкістю він забиває.

Ну, антигероєм є, звісно, Лаштувка: в другому м’ячі він просто мусив виходити на перехоплення, зупинивши небезпечний момент на корені. Проте… Програла вся команда, хоч як банально це прозвучить. Кияни всю гру були потужніші, буквально в усіх лініях: окрім воротарської, також у середній (цей момент мене особливо вразив, бо центр поля вважається найсильнішим у нинішнього «Дніпра») та передній ланках. Тому «валити» все на одного чеха (який, до того ж, кілька разів виручив, інакше був би розгром…) нерозумно.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения