Вардан Ісраелян: "Максимов залишається нашим тренером"

Вардан Ісраелян: "Максимов залишається нашим тренером"

99
Вардан Ісраелян: "Максимов залишається нашим тренером"
Фото - metallurg.donetsk.ua

Спортивний директор донецького «Металурга» Вардан Ісраелян упевнений у спроможності команди кваліфікуватися в Лігу Європи

— Вардане Михайловичу, в трьох матчах після зимової паузи «Металург» набрав лише очко. У чому вбачаєте причину невдалого старту?

— Конкретних, видимих причин поки немає. Аналізуємо дії футболістів після кожного поєдинку. Нині ж склалася така ситуація: начебто команда грає, але це не підкріплюється очковими надбаннями… Сподіватимемося, що чорна смуга на цьому в нас і закінчиться.

— «Металург» у трьох матчах пропустив сім м’ячів. Це свідчить про проблеми в обороні чи в організації гри?

— Коли команда пропускає, винні всі. Тому, думаю, справа в організації.

— Ви недавно сказали, що вважаєте «Металург» достатньо вкомплектованим для вирішення завдання виходу в Лігу Європи. Зараз не змінили свою думку?

— Ні, не змінив. Залишився при своєму: маємо у своєму розпоряд­женні кваліфікованих виконавців, отож упевнений — їм до снаги вирішення озвученого нами завдання.

— Після матчу в Сімферополі Юрій Максимов сказав, що хоче достукатися до футболістів, адже шанси завоювати путівку в єврокубок утрачені. Також Юрій Вільйович додав: його чекає розмова з керівництвом. Вона відбулася?

— Так. А що стосується шансів потрапити в єврокубки, то вони залишаються. Наставник має слушність у тому, що треба достукатися до кожного гравця, адже будь-яка поразка тягне за собою психологічні проблеми.

— Максимов залишається головним тренером?

— Звичайно.

— І в керівників «Металурга» не здали нерви навіть після того, як донецька команда поступилася «Таврії», в якої по-суті був зірваний підготовчий процес…

— У керівників «Металурга» нерви міцні, тому вони й не здали.

— Водночас пригадується ситуація з Володимиром П’ятенком, якому давався повний карт-бланш, а потім його звільнили.

— Думаю, це різні ситуації, тож і порівнювати їх не варто.

— Команда опустилася на де­­в’яте місце. Попереду ще дев’ять турів, у яких лише один гранд в особі «Шахтаря». Порахуймо: вісім матчів, але Максимов сказав, що шансів на Європу вже немає. Вас це не насторожило?

— Зазвичай після програних поєдинків давати інтерв’ю не рекомендується. Адже все, що тренер говорить, він говорить на емоціях. Тому не думаю, що Юрій Максимов дотримується такої ж думки й сьогодні.

— Яким може бути розвиток подій далі? Кадрові перестановки до кінця чемпіонату можливі?

— Про це, напевне, краще запитати в керівників клубу. Вони знають більше.

— Які надії пов’язуєте з суботньою зустріччю із запорізьким «Металургом»?

— Ми просто зобов’язані перемогти, й таким чином перервати невдалу для нас серію. Якщо ж і цю гру команда провалить, то потім уже буде дуже складно психологічно та й в турнірній таблиці дамо суперникам надто велику фору. Ні, нам програвати просто не можна!

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров