В’ячеслав Шевчук: ""Динамо", "Дніпро" та "Металіст" - команди майже однакового рівня"

В’ячеслав Шевчук: ""Динамо", "Дніпро" та "Металіст" - команди майже однакового рівня"

104
В’ячеслав Шевчук: ""Динамо", "Дніпро" та "Металіст" - команди майже однакового рівня"
Фото - shakhtar.com

Для В’ячеслава Шевчука конкуренція з трьома партнерами на позиції — в радість

— У матчах із поляками та молдованами, думаю, проглядалося, що наша команда згуртувалася, ми билися один за одного, були максимально мобілізованими та налаштованими на боротьбу, — коментує поєдинки збірної В’ячеслав.

— Олег Блохін надавав перевагу на лівому фланзі Євгену Селіну, Михайло Фоменко — вам…

— Я завжди був упевнений у власних силах, до вподоби й здорова конкуренція.

— Не секрет, що в «Шахтарі» крайні захисники, налаш­товані на атаку, завершують проходи прострілами. Але в збірній здалося, що партнери вас не завжди розуміли?

— Погоджуся: «Шахтар» і збір­на України сповідують різні стилі. Але для мене перебудуватися — не проблема, хоча в нац­команді треба ще відточувати наше взаєморозуміння.

— Ваш одноклубник Тарас Степаненко в кінці матчу з Молдовою отримав червону картку…

— Тарас апріорі — жорсткий гравець, але в тому моменті було видно, що він не навмисно фолив.

— Особисто для вас не став несподіваним злет Дмитра Гречишкіна, який із «Іллічівця» прорвався до складу чемпіонів країни?

— Якось про це й не замислювався. Просто вважаю, що для Діми виклик у збірну — це величезний аванс.

— Стосовно справ клубних. Як у «Шахтарі» сприйняли те, що президент продов­жив із Містером контракт ще на два роки?

— Скажу чесно: був упевнений, що Мірча Луческу продов­жить працювати в Донецьку. Адже програш «Боруссії» не може все перекреслити. Нинішній коуч — це ідеальний варіант для «Шахтаря».

Разван Рац казав, що його конт­ракт завершується влітку, але поки з ним угоду не продовжили, тож він не знає, що його чекає далі. А у вас які перспективи?

— Знаєте, з гумором ставлюся до людей, які розповідають у пресі, коли в них закінчується контракт. Повірте: не знаю, коли в мене він добіжить до кінця. Мені зателефонують… Нині ж моє завдання виходити й показувати максимум на футбольному полі.

— До речі, на лівому фланзі оборони «Шахтаря» конкурують чотири захисники — ви, Рац, Ісмаїлі, Соболь…

— Завжди з повагою ставлюся до партнерів по команді. Повторюся, поважаю здорову конкуренцію, готовий до неї. Хоча знаю, є футболісти, яким вона не до вподоби. Не належу до їхньої когорти.

— Після повернення з головної команди країни, за словами Мірчі Луческу, гравцям зазвичай складно перебудуватися на чемпіонат. А як вам?

— Ми — професіонали, які мають великий досвід, тому, думаю, проблем у цьому плані не виникне. Два дні на відновлення для мене достатньо. Готовий грати з повною самовіддачею, бо у фізичному плані почуваюся дуже добре.

— Ще недавно, за Кононова, «Карпати» були дуже грізним суперником. Що скажете про нинішніх львів’ян?

— За будь-яких обставин, «Карпати» залишаються організованою командою. Тим паче, з таким класним керманичем в особі Ніколи Костова. Він, знаю, прихильник комбінаційного футболу. У колективі присутній карпатський дух, який задають футболісти західного регіону. Тому передбачаю важку гру, зрештою, матчі між нами так і складаються.

— Не знаєте, часом, Василь Кобін не шкодує про те, що пішов колись із «Карпат»? Нині був би у Львові ймовірно другим після Бога, а не сидів би на лаві в «Шахтарі»…

— Думаю, він щасливий і в Донецьку…

— Коли спільнота вам вже «вручила» чемпіонські медалі, чи не складно мотивувати себе в чемпіонаті?

— Ні, оскільки команда в оточенні грізних конкурентів.

— А кому віддаєте перевагу за другу путівку в Лігу чемпіонів?

— Мені здається, «Динамо», «Дніпро» та «Металіст» команди майже однакового рівня. Тому, певен, на нас чекає цікава кінцівка.

— Мірча Луческу сказав, що налаштовує команду на те, щоби встановити рекорди й за кількістю очок і за кількістю м’ячів, проведених у чемпіонаті. Вам таке завдання подобається?

— Якщо тренер сказав, отже так і робитимемо.

— Який рахунок спрогнозуєте у Львові?

— Після матчу наберіть мене, я вам скажу… (сміх у слухавці).

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров